درباره ما

درباره ما - نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان نوگولرن

سبک یادگیری زبان انگلیسی خود را تغییر دهید!

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن حاصل یک آرزوی قلبی در تمام سال هایی است که به صورت مداوم و تخصصی به تدریس زبان انگلیسی و آموزش در این مرز و بوم پرداخته ایم.

و اکنون مفتخریم که پس از دو سال تلاش بی وقفه و کار مداوم اولین اپلیکیشن ویدیو محور آموزش زبان انگلیسی در ایران را با هدف توسعه سطح دانش در بین جوانان و ارائه ی خدماتی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه عرضه نموده ایم.

ما همواره در تلاشیم تا همه بتوانند بدون محدودیت به یکی از ابزارهای لازم جهت رشد و توسعه فردی در دنیای امروز که همان دانش زبان انگلیسی است دسترسی داشته و در راستای آموزش بهینه و ارتقای دانش خود گام بردارند.

upload
چشم انداز

نوگولرن به عنوان یک رهبر در استفاده از نوآوری های دیجیتالی آموزشی که آموزش و یادگیری را تسهیل می کند، شناخته می شود.

user
ماموریت

نوگولرن با هدف پاگویی به نیازهای یادگیری جامعه با ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بالا، در دسترس، مبتکرانه و پاسخگو به زبان آموزان در هر سنی با ایجاد نقاط قوت ماندگار شروع به فعالیت نموده است. سهولت در یادگیری، لزوم به کارگیری عدالت قیمتی و حرکت بر لبه دانش و نوآوری بر یک بستر پلتفرمی آموزش آنلاین از ماموریت های تعریف شده برای گروه آموزشی نوگولرن به شمار می آید.

writing
ارزش ها
  • ارائه خدمات منحصر به فرد
  • ارتقائ یادگیری با استفاده از بستر دیجیتال
  • مشارکت در ارتقائ فرهنگ و سواد جامعه
  • ارائه انواع برنامه ها و خدمات با کیفیت به صورت محلی، ملی و بین المللی
  • گشودن راه های فراگیر، در دسترس و ایمن برای همه زبان آموزان
  • مدیریت منابع با مسئولیت پذیری
icon20

فرهنگ نوگولرن

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

گروه آموزشی نوگولرن قصد دارد همراه شما، فصلی نو در آموزش زبان انگلیسی آغاز کند. رویکردی نو که از مشتریان می‌خواهد دیدی طولانی ‌مدت داشته باشند. دیدی که موفقیت امروز و راهکارهای کم هزینه را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

به کمک نیاز دارید؟ با ما در تماس باشید