درباره ما

درباره نوگولرن

سبک یادگیری زبان انگلیسی خود را تغییر دهید!

پلتفرم آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

نوگولرن به عنوان اولین  پلتفرم هوشمند آموزش زبان انگلیسی در ایران، با هدف برقراری عدالت آموزشی، به دنبال اراِئه خدمات  فنآورانه، کارآمد، زودبازده و مقرون به صرفه برای یادگیری زبان می باشد. در راستای رسیدن به این هدف، روش های منحصر به فرد آموزشی در اپ نوگولرن وجود دارد که بر مبنای آنها زبان آموزان با هر سلیقه آموزشی میتوانند در مسیر رسیدن به هدف قرار گیرند. نوگولرن در واقع با ایجاد تنوع متدهای آموزشی مورد نیاز کاربران که بر اساس مطالعات دقیق در بازار آموزش زبان انگلیسی در ایران  تهیه و تدوین شده، با ارائه روشهای  خودخوان با استفاده از اپلیکیشن نوگولرن، کلاس آنلاین با متد منحصر به فرد آموزش معکوس ( آموزش بدون کتاب بر پایه اپلیکیشن)، دوره آزمون های ملی و پکیج جامع آیلتس، شرایطی را فراهم کرده تا مخاطب در هر سطحی از دانش زبان و با هر سلیقه ای به راحتی بتواند فارغ از زمان و مکان به یاددگیری زبان انگلیسی بپردازند  .محتوای آموزشی نوگولرن بر اساس نیازمندیهای زبان آموزان فارسی زبان و با مطالعات گسترده نسبت به نیازهای آنان طراحی و تولید شده است و در این مسیر اساتید با تجربه داخلی و خارجی در کنار نوگولرن بوده و هستند تا بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی به زبان آموزان ارائه کنند.

about img

درباره نوگولرن بیشتر بدانید

ماموریت و چشم انداز

نوگولرن با هدف پاسخگویی به نیازهای یادگیری جامعه با ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بالا، در دسترس، مبتکرانه و با ایجاد نقاط قوت ماندگار شروع به فعالیت نموده است. سهولت در یادگیری، لزوم به کارگیری عدالت در قیمت گذاری و حرکت به سمت دانش و نوآوری بر یک بستر پلتفرمی آموزش آنلاین از ماموریت های تعریف شده برای گروه آموزشی نوگولرن به شمار می آید.

نوگولرن به عنوان یک رهبر در استفاده از نوآوری های دیجیتالی آموزشی که آموزش و یادگیری را تسهیل می کند، شناخته می شود.

ارزش ها
Values Are A Verb
فرهنگ نوگولرن

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را صرف بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

گروه آموزشی نوگولرن قصد دارد همراه شما، فصلی نو در آموزش زبان انگلیسی آغاز کند. رویکردی نو که از مشتریان می‌خواهد دیدی طولانی ‌مدت داشته باشند. دیدی که موفقیت امروز و راهکارهای کم هزینه را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.