درباره ما

درباره نوگولرن

سبک یادگیری زبان انگلیسی خود را تغییر دهید!

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن حاصل یک آرزوی قلبی در تمام سال هایی است که به صورت مداوم و تخصصی به تدریس زبان انگلیسی و آموزش در این مرز و بوم پرداخته ایم.

و اکنون مفتخریم که پس از سه سال تلاش بی وقفه و کار مداوم اولین اپلیکیشن ویدئو محور آموزش زبان انگلیسی در ایران را با هدف توسعه سطح دانش در بین جوانان و ارائه‌ی خدمات با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه عرضه نموده ایم.

ما همواره در تلاشیم تا همه بتوانند بدون محدودیت به یکی از ابزارهای لازم جهت رشد و توسعه فردی در دنیای امروز که همان دانش زبان انگلیسی است دسترسی داشته و در راستای آموزش بهینه و ارتقای دانش خود گام بردارند.

Layer 3

ماموریت و چشم انداز

نوگولرن با هدف پاسخگویی به نیازهای یادگیری جامعه با ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بالا، در دسترس، مبتکرانه و با ایجاد نقاط قوت ماندگار شروع به فعالیت نموده است. سهولت در یادگیری، لزوم به کارگیری عدالت در قیمت گذاری و حرکت به سمت دانش و نوآوری بر یک بستر پلتفرمی آموزش آنلاین از ماموریت های تعریف شده برای گروه آموزشی نوگولرن به شمار می آید.

نوگولرن به عنوان یک رهبر در استفاده از نوآوری های دیجیتالی آموزشی که آموزش و یادگیری را تسهیل می کند، شناخته می شود.

slider element
مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

ارزش‌ها

  • ارائه خدمات منحصر به فرد
    ارتقاء یادگیری با استفاده از بستر دیجیتال
  • مشارکت در ارتقائ فرهنگ و سواد جامعه
  • ارائه انواع برنامه ها و خدمات با کیفیت به صورت محلی، در سطح ملی و بین المللی
  • گشودن راه های فراگیر، در دسترس و ایمن برای همه زبان آموزان

فرهنگ نوگولرن

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را صرف بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

گروه آموزشی نوگولرن قصد دارد همراه شما، فصلی نو در آموزش زبان انگلیسی آغاز کند. رویکردی نو که از مشتریان می‌خواهد دیدی طولانی ‌مدت داشته باشند. دیدی که موفقیت امروز و راهکارهای کم هزینه را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

contact bg 1