مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی
مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روش‌های آموزشی جهشی شگرف در روند تدریس مهارت‌های مورد‌نیاز به دنیا معرفی شده است. یکی از این روش‌های نوین کلاس‌های مجازی و بهره‌مندی از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به‌شمار می‌رود.

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ملزومات زندگی افراد است، اما به دلایل مختلفی امکان حضور در کلاس و یادگیری این زبان وجود نخواهد داشت. اگر شما هم نیاز یادگیری زبان را حس می‌کنید، اما امکان حضور در کلاس را ندارید با ما همراه باشید که با مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی بصورت آنلاین

همان‌طور که گفته‌شده آموزش‌های آنلاین ره‌آورد عصر تکنولوژی است. این شیوه آموزشی بسیار مناسب افرادی است که وقت و امکانات کافی برای حضور در کلاس را ندارند و مهم‌ترین مزیت های یادگیری آنلاین زبان انگلیسی همین موضوع است. در ادامه به شرح مزیت‌های دیگر این روش آموزشی پرداخته‌ایم.

1. در هر مکانی از آموزش دور نمانید

مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی
یکی از مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی یادگیری زبان انگلیسی در هر مکانی است

اگر شما هم دوست دارید از زمان‌هایی از روز که وقت آزاد دارید، بهترین استفاده را ببرید، این دوره‌های آنلاین دقیقاً مناسب شما طراحی‌شده‌اند. برخی از دوره‌های آنلاین با ارائه لینک فایل آموزشی در اختیار شما امکان بهره‌گیری در هر زمان و مکانی را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پس دیگر نگران زمان‌های ازدست‌رفته خود در مترو، اتوبوس و مکان‌هایی از این قبیل نباشید و به‌راحتی انگلیسی را آنلاین بیاموزید.

بدین منظور شما می‌توانید از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی نیز استفاده کنید.

2. دسترسی آسان

اغلب افراد به دلیل موقعیت محل سکونت و دور بودن از آموزشگاه‌های زبان از یادگیری آن محروم خواهند بود؛ چراکه مجبور هستند مسیر زیادی را برای حضور در کلاس در رفت‌وآمد باشند. برای دستیابی به این آموزش‌های آنلاین تنها کافی است اینترنت خود را روشن کنید و لذت یادگیری را تجربه کنید.

با استفاده از این دوره‌ها بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود از بهترین کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی بهره‌مند خواهید شد.

3. بهره‌مندی از ساعات بیشتر آموزش

در برخی مواقع، نیاز ضروری به یادگیری سریع زبان انگلیسی حس خواهد شد. شاید شما هم برای آزمون خاصی قصد یادگیری و افزایش مهارت‌های خود در زبان انگلیسی دارید.

با استفاده از این دوره‌های آنلاین از انعطاف بیشتری در یادگیری زبان انگلیسی برخوردار خواهید بود.

4. بی‌وقفه مرور کنید

برخی از دروس زبان انگلیسی نیازمند مرور و تکرار و تمرین بیشتر برای یادگیری مفهومی خواهند بود. یکی از مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی همین قابلیت تمرین و تکرار دروس به‌واسطه فیلم‌های ضبط‌شده از اساتید برتر این حوزه است.

5. نشستن روی مبل خانه و یادگیری زبان انگلیسی

مزایای یادگیری زبان انگلیسی بصورت آنلاین
یکی مزایای یادگیری زبان انگلیسی بصورت آنلاین، یادگیری در خانه است

چرا آموزش زبان را به خانه نیاوریم؟ به‌راحتی در خانه خود بنشینید و زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. این روشی قابل‌قبول برای افرادی است که مدت‌ها در خانه مانده‌اند یا وقت کافی برای خروج از خانه و حضور در کلاس زبان را ندارند.

6. کلاسی خصوصی با تمام امکانات

مزیت کلاس‌های خصوصی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در کلاس‌های خصوصی سرعت یادگیری و آموزش بیشتر خواهد بود؛ چراکه تمام تمرکز مدرس بر شماست. به همین علت ایرادات به‌سرعت رفع شده و روند آموزشی به‌صورت کامل پیش خواهد رفت.

7. اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید

برخی افراد از مهارت خوبی در یادگیری و به‌کارگیری زبان انگلیسی در زندگی روزمره برخوردارند، اما به دلیل کمبود اعتمادبه‌نفس یا خجالت در کلاس‌های حضوری در مکالمه‌ها شرکت نمی‌کنند.

یکی از مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی افزایش اعتمادبه‌نفس افراد است. در این کلاس‌ها فرد به‌راحتی با مدرس خود صحبت می‌کند این امر باعث تقویت زبان انگلیسی می‎‌شود و اعتمادبه‌نفس ما را افزایش می‌دهد.

8. مشابه کلاس حضوری و با کیفیت بیشتر

کلاس‌های آنلاین زبان مشابه کلاس‌های حضوری آن است، به صورتی که شما می‌آموزید، تمرین می‌کنید و حتی تکلیف‌هایی را از مدرسان دریافت خواهید کرد.

پس نگرانی از بابت روند آموزش نداشته باشید. در برخی از آموزش‌های گروهی حتی می‌توانید از مهارت زبان برخی حضار چیزهایی بیاموزید و دوستان جدید پیدا کنید.

9. با سرعت خودتان پیش روید

یکی از نکات انتخاب آموزش آنلاین زبان انگلیسی پیش روی کلاس، متناسب با سرعت شماست.

در کلاس‌های حضوری افراد با توانایی‌های یادگیری متفاوت حضور دارند و مدرس با توجه به میانگین یادگیری حضار کلاس را پیش می‌برد، اما در کلاس‌های آنلاین روند پیشرفت کلاس دقیقاً با روند پیشرفت زبان‌آموز تطابق دارد.

پس با شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی دیگر از روند آموزش جا نخواهید ماند.

10. تمرکز بر نیاز اشخاص

همان‌طور که می‌دانید یادگیری زبان انگلیسی از چند سطح تشکیل‌شده است که شامل خواندن، نوشتن، مکالمه، مهارت شنیداری، گرامر و املا لغات می‌شود.

با توجه به نیاز و نقاط قوت و ضعف هر شخص و با صلاحدید مدرس امکان تمرکز بر نقاط ضعف و پیشرفت آن‌ها در کلاس‌های آنلاین وجود خواهد داشت.

این مزیت به صورتی است که تمام مهارت به‌صورت هم‌زمان پیشرفت کنند و فرد به‌راحتی برای آزمون‌های بین‌المللی آمادگی پیدا کند.

11. می‌تواند مقرون‌به‌صرفه باشد

مزیت های یادگیری آنلاین زبان انگلیسی
مزیت های یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

با توجه به مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی که گفته شد، اگر بخواهید تمام این موارد را در کلاس‌های حضوری تجربه کنید، باید مبلغ بالاتری به نسبت دوره‌های آنلاین پرداخت کنید.

همچنین از راحتی کلاس‌های آنلاین نیز بی‌بهره خواهید بود. پس در حالت کلی این کلاس‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر تر از کلاس‌های حضوری هستند.

12. بر آموزش فرزندان نظارت داشته باشید

یکی از دغدغه‌های والدین آموزش صحیح و اصولی زبان انگلیسی فرزندشان است. با استفاده از این کلاس‌های آنلاین قادر خواهید بود نظارتی جامع بر مطالب تدریس شده و روش تدریس زبان انگلیسی به فرزند دلبندتان داشته باشید و مستقیماً روند پیشرفت او را ببینید.

13. تناسب دوره با مهارت شما در زبان انگلیسی

برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی احتیاجی نیست که مطالب را از اول بیاموزید. تنها کافی است آزمون تعیین سطح دهید و با شناخت میزان مهارت خود و نظر کارشناسان از دوره‌ای متناسب با مهارت خود بهره ببرید و این مهارت‌ها را ارتقا دهید.

14. افزایش مسئولیت‌پذیری

در صورت ثبت‌نام در کلاس‌های حضوری زبان انگلیسی قطعاً جای خالی برای آن در برنامه روزانه قرار خواهید داد، اما کنار گذاشتن شبکه‌های اجتماعی یا برنامه‌های تلویزیونی به این راحتی نخواهد بود.

با حضور در کلاس‌های آنلاین مسئولیت‌پذیری خود را نسبت به اهداف و آینده بسنجید و آن را افزایش دهید. حتی می‌توانید برای افزایش مسئولیت‌پذیری در کودکان این کلاس‌ها را در برنامه روزانه آن‌ها بگنجانید.

15. جذابیت بیشتر برای کودکان

بهتر است خودتان به این سؤال پاسخ دهید که کدام مورد برای کودکان جذاب‌تر است و در درازمدت آن‌ها را دل‌زده نخواهد کرد؛ کلاس حضوری یا استفاده از گوشی موبایل و یادگیری با آن؟

به‌جرئت می‌توان گفت اغلب والدین گزینه دوم را انتخاب می‌کنند؛ چون از علاقه فرزندشان به گوشی موبایل اطلاع کامل دارند که این علاقه یکی از مزیت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی نسبت به حضوری است.

چگونه بهترین کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی را بشناسیم؟

همان‌طور که مشاهده کردید یادگیری زبان انگلیسی به‌صورت آنلاین مزایای زیادی دارد، اما سؤالی که در اینجا ذهن را درگیر می‌کند این است که ” بهترین کلاس آموزش آنلاین چه خصوصیاتی دارد؟ “

برای پاسخ به این سؤال بهتر است ابتدا هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید، با توجه به هدف شما کلاس‌های مختلفی وجود دارند که شما را در رسیدن به مقصد راهنمایی و همراهی خواهد کرد.

پس مهم‌ترین نکته در یادگیری زبان انگلیسی هدف شماست. هدفمند درس بخوانید که نتیجه مطلوب را کسب کنید. در زیر به 3 دلیل عمده یادگیری زبان انگلیسی اشاره کرده‌ایم.

1. ارتقا جایگاه شغلی

با توجه به گستردگی جغرافیایی زبان انگلیسی اغلب حرفه‌ها به این زبان وابسته هستند. پس برای پیشرفت در این حرفه‌ها نیاز است که از مهارت کافی در زبان انگلیسی برخوردار باشید.

اگر هدف شما پیشرفت در جایگاه شغلی است، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های اصولی آنلاین زبان انگلیسی و پس‌از آن حضور در کلاس‌های آنلاین زبان تخصصی در حیطه شغلی‌تان است.

مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی
مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

2. آزمون‌های بین‌المللی و داخلی

آزمون‌های بین‌المللی و داخلی
آزمون‌های بین‌المللی و داخلی

همان‌طور که گفته شد یکی از مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی است. اگر قصد دارید برای آزمون خاصی شرکت کنید و پیش‌زمینه قابل‌قبولی در یادگیری زبان انگلیسی دارید، بهتر است آموزش‌های آنلاین آمادگی برای آزمون مدنظر خود را تهیه کنید.

 • ما آزمون CEFR را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم برای آشنایی با این آزمون به لینک زیر مراجعه کنید

3. دلایل شخصی یا آینده‌نگری

علاقه شخصی یا آینده‌نگری دلیلی قانع‌کننده برای یادگیری زبان انگلیسی به‌حساب می‌آید. شاید شما هم به مسافرت‌های خارجی علاقه‌مند هستید و می‌دانید که این سفرها به زبان انگلیسی احتیاج خواهند داشت. برای دسترسی به این هدف کافی است آزمون تعیین سطح دهید و مهارت خود را در سطح قابل‌قبول نگه‌داشته و آن‌ها را ارتقا دهید.

بهترین سن آموزش آنلاین زبان انگلیسی چه زمانی است؟

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی چالشی بحث‌برانگیز برای همه است.

با توجه به نظر کارشناسان یادگیری زبان دوم در سنین کودکی بسیار راحت‌تر خواهد بود، اما بهترین سن آموزش آنلاین زبان انگلیسی چه وقت است؟ آیا باید در کودکی این زبان را یاد گرفت؟

تحقیقات انجام‌شده این مورد را به اثبات رسانده است که سنین 6 تا 7 سال اوج یادگیری زبان دوم است، اما افراد بسیاری وجود دارند که در سنین بالای 50 سال نیز به راحتی زبان را فرا گرفته‌اند. در نتیجه بهترین سن با توجه به فرد و توانایی‌هایی که دارد، تعیین می‌شود.

جمع‌بندی

بی‌شک زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین زبان‌های مورداستفاده در دنیاست. پس یادگیری آن برای هماهنگ شدن با پیشرفت جامعه بشری لازم و ضروری است. دلایل زیادی برای عدم حضور در کلاس‌های زبان وجود دارد، اما با استفاده از روش‌های نوین آموزشی به‌راحتی بدون حضور در کلاس می‌تواند زبان انگلیسی را بیاموزید.

در مقاله بالا به شرح ” مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی “ پرداختیم و نکاتی را ذکر کردیم که شاید قبل از این به خاطرتان نرسیده باشد. امید است که با انتخاب بهترین کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مسیر پیشرفت و یادگیری قرار گیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.

دیدگاه (9)

 • Mohi پاسخ

  ببخشید اپلیکیشن نوگولرن برای آموزش زبان انگلیسی مکالمه مفیده؟

  2021-07-27 در 14:27
  • نوگولرن پاسخ

   بله با برنامه ریزی که براتون انجام میشه شما از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته میتونید زبانتون رو تقویت کنید و به راحتی انگلیسی صحبت کنید.
   فقط کافیه درخواستتون رو در قسمت پشتیبانی داخل اپ و یا واتساپ برای پشتیبانان ما ثبت کنید

   2021-07-31 در 16:25
 • علی ملک زاده پاسخ

  بسیار مفید بود

  2021-07-27 در 14:46
  • نوگولرن پاسخ

   ممنون از انرژی خوبتون🙂🌹

   2021-07-31 در 15:53
 • ذکیه پاسخ

  من اشتراک یک ماهه تون رو خریدم، واسه آموزش زبان انگلیسی عالیه. حتما دوباره اشتراک میخرم.

  2021-07-27 در 16:01
  • نوگولرن پاسخ

   خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم

   2021-07-31 در 15:52
 • عرشیا پاسخ

  نوگولرن برای آموزش زبان انگلیسی از صفر مفیده؟

  2021-07-27 در 16:07
  • نوگولرن پاسخ

   بله با برنامه ریزی که براتون انجام میشه شما از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته میتونید زبانتون رو تقویت کنید و به راحتی انگلیسی صحبت کنید.
   فقط کافیه درخواستتون رو در قسمت پشتیبانی داخل اپ و یا واتساپ برای پشتیبانان ما ثبت کنید

   2021-07-31 در 16:25
 • شیرین پاسخ

  به نظر من بهترین مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی اینه که تو وقت صرفه جویی میشه ممنون از مطلب خوبتون.

  2022-04-11 در 14:52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن