10 تا از بهترین اپلیکیشن های تقویت لیسنینگ

پیش درآمد

شنیدن یک مهارت نیست, یک هنر است. برای درک بهتر نسبت به اهمیت مهارت شنیدن کافی است مراحل تکامل مهارت های ارتباطی در یک نوزاد را مورد توجه قرار دهید. بدون شک شنیدن اولین کاری است که یک نوزاد از بدو تولد به صورت نا خود آگاه شروع میکند. شنیدن,شنیدن و شنیدن تا اولین ملمات به زبان بیاید. پروسه یادگیری زبان انگلیسی به ویژه مهارت شنیداری را با اینکه یک فرایند کاملا خود آگاه است ,میتوان از جهات بسیاری به یادگیری مهارت شنیدن توسط یک نوزان شبیه دانست.

مقدمه

چگونه می توانید از یک برنامه شنیداری انگلیسی برای یادگیری زبان استفاده کنید

برنامه‌های تلفن همراه یا تبلت شما می‌توانند ابزارهای قدرتمند، راحت و واقعاً لذت‌بخشی برای یادگیری زبان باشند. اما قبل از شروع دانلود، به خاطر داشتن این نکات مفید است تا از تجربه یادگیری خود نهایت استفاده را ببرید.

1. افزایش دایره واژگان و گرامر

امتیازدهی

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دوره‌های اپلیکشن زبان انگلیسی نوگولرن

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.