تصحیح اسپیکینگ

تصحیح اسپیکینگ آیلتس

مسیر آمادگی در آزمون آیلتس در بخش های ریدینگ و لیسنینگ با بخش های رایتینگ و اسپیکینگ متفاوت است. چرا که در این دو مهارت عملکرد شما توسط اگزمینرهای آیلتس (IELTS examiners)  انجام میشود. بنا به همین دلیل، دریافت بازخوردهای دقیق و کارشناسی شده در این دو بخش از آزمون از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین راستا نوگولرن به ارائه خدمات تصحیح اسپیکینگ آیلتس پرداخته است.

بازخورد دریافتی از اساتید آیلتس نوگولرن شامل موارد زیر است:

speaking

فرم تصحیح اسپیکینگ

پکیج تصحیح اسپیکینگ آیلتس مناسب افرادیست که قصد دارند پیش از شرکت در آزمون اصلی سطح اسپیکینگ خود را بر اساس استانداردهای آیلتس مورد سنجش قرار دهند و با دریافت بازخوردهای آموزشی موثر، نمره خود در این بخش از آزمون را ارتقاء دهند.

تعداد تصحیح اسپیکینگ شما مستقیما به سطح کنونی زبان شما و هدفتان در آزمون آیلتس ارتباط دارد. اما به طور معمول پیشنهاد میشود هر داوطلب حداقل دو بار و در بازه های زمانی متفاوت در آزمون ماک اسپیکینگ آیلتس شرکت کند و از کارشناسان آیلتس بازخورد دریافت کند.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، پیامی حاوی لینک و زمان دقیق جلسه مصاحبه به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. جلسه مصاحبه از طریق لینک گوگل میت و به صورت تماس ویدئویی خواهد بود. بدیهیست حضور شما در مکانی مناسب هنگام جلسه میتواند به بهبود روند و کیفیت برگزاری آزمون کمک شایانی کند.

نحوه تصحیح اسپیکینگ آیتلس

پس از تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن مشخصات فردی، شما باید از لیست زمان های پیشنهادی، زمان مناسب خود برای برگزاری جلسه اسپیکینگ خود را انتخاب کنید. سپس لینک ورود به جلسه برای شما ارسال خواهد شد و راس زمان تعیین شده شما با یکی از کارشناسان آیلتس نوگولرن مکالمه تصویری خواهید داشت.

کارشناس ما سطح مکالمه انگلیسی شما را بر اساس استانداردها و فاکتورهای اسپیکینگ آیلتس مورد بررسی قرار داده و در پایان جلسه علاوه بر دریافت نمره مشخص برای هر یک از چهار بخش از فاکتورهای سنجش اسپیکینگ آیلتس، نمره مجموع اسپیکینگ نیز دریافت خواهید کرد که این موضوع به شناخت بهتر نقاط ضعف و قوت شما کمک شایانی خواهد کرد.

 موضوعات و موارد پرسیده شده در آزمون مصاحبه براساس سوالات اخیر آزمون آیلتس خواهد بود تا سنجش بهتری از سطح زبان شما ارائه شود.

 اما پکیج تصحیح اسپیکینگ آیلتس تنها در برگزاری جلسه مصاحبه و ارائه نمرات خلاصه نمیشود. پس از پایان مکالمه، کارشناسان ما به بررسی دقیق اشتباهات و نقاط ضعف شما خواهند پرداخت و برای پوشش این نقاط ضعف به شما پیشنهاداتی کاربردی ارائه داده میشود. همچنین لغات و ساختارهای پیشرفته متناسب با موضوع مکالمه به شما پیشنهاد میشود تا با بکار گیری از آنها در آزمون مکالمه اصلی خود، نمره ای بهتر در بخش های Lexical resources   و grammar range and accuracy دریافت کنید.

 همواره یکی از مواردی که منجر به کسب نمره ای پایین در بخش grammar range and accuracy  آزمون آیلتس میشود، اشتباهات پرتکرار براساس یک موضوع گرامری مشخص است. به این اشتباهات پرتکرار در استفاده از ساختار گرامری خاص systematic error  میگویند. در آزمون اسپیکینگ آیلتس اگر بیش از 3 بار در استفاده از یک ساختار گرامری مشخص دچار اشتباه شوید، نمره ای بهتر از 5 در بخش گرامر آزمون کسب نخواهید کرد. بنابراین دریافت بازخورد و اطلاع از خطاهای سیستماتیک احتمالی میتواند به شما کمک کند تا از این اشتباهات در آزمون اصلی آیلتس خود اجتناب کنید.

پس از پایان جلسه مکالمه نیز فایل متنی حاوی نکات و پیشنهادات کارشناس ما به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. در این بخش منابع آموزشی موثر برای رفع نقاط ضعف شما نیز در اختیارتان خواهد گرفت بتوانید در مسیری مشخص برای آمادگی آزمون اسپیکینگ آیلتس قدم بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.