1. اپ نوگولرن چند دوره داره؟

اپلیکیشن نوگولرن در حال حاظر 4 دوره دارد. دوره زبان کاربردی, دوره جامع گرامر, دوره زبان تخصصی و دوره واژگان.

2. دوه زبان کاربردی چیست و چقدر طول میکشد؟

این دوره در واقع همان دوره مکالمه هست. این دوره 120 جلسه دارد که با گذاشتن روزی 1 ساعت به صورت متناوب و مستمر در بازه زمانی حدود 8 ماه میتوانید مکالمه خود را به سطح B2 یا همان بالاتر از متوسط برسانید.

3. تفاوت این دوره با دوره های مشابه چیست؟

اپلیکیشن نوگولرن برعکس تمام اپلیکیشن های اموزش زبان انگلیسی در ایران, صد در صد برای رفع نیاز های زبان اموز ایرانی تهیه شده. همه محتوای اپ در استودیو اختصاصی نوگولرن و با رویکرد کاملا تعاملی تهیه شده اند. دروس به سبک اموزشگاهی و کاملا مستمر ارایه میشود, و در واقع اموزش به صورت قدم به قدم طراحی شده.

4. چگونه از طریق اپ و بدون استاد میشود مکالمه را تقویت کرد؟

دوره های زبان کاربردی با رویکرد کاملا تعاملی و تمرینهای ویژه فضایی فراهم کرده که کاربر بدون نیاز به استاد به صورت مستقیم, بدون نیاز به کتاب یا هیچ متریال اموزشی خارج از محیط اپلیکیشن بدون نیاز به پارتنر به صورت کاملا خود خوان میتواند مهارت مکالمه خود را به سطح پیشرفته برساند.

5. ایا دیدن ویدیو ها وانجام تست برای یادگیری کفایت میکنه؟

دیدن ویدیو ها و انجام تست به تنهایی برای بهتر شدن مکالمه کفایت نمیکنه. برای بالا بردن سطح مکالمه نیاز دارید به صوت فیزیکی فک خود را درگیر کنید. 3 تمرین بسیار مهم به اسمهای تمرین درباره من, تمرین 5 مرحله ای و تمرین توصیف عکس برای کاربران در نظر گرفته شده که انجامشون بالا بردن مهارت مکالمه رو تضمین میکنه.

6. چگونه به تمرین های ویژه نوگولرن دسترسی پیدا کنم؟

در صفحه اصلی اپلیکیشن, دوره زبان کاربردی بخش راهنما, ویدیو های اموزشی مقدماتی

7. زبان اموز مبتدی بهتره از کجا شروع کنه؟

اگر میخواهید آموزش زبان انگلیسی رو از ابتدا شروع کنید, پیشنهاد میکنیم از فصل اول دوره زبان کاربردی شروع کنید. با گذاشتن حدودا 1 ساعت در روز میتونید در بازه زمانی 40 روز به سطح قابل قبولی از مکالمه برسید.

8. در صورت مبتدی بودن ایا دوره های دیگه رو هم در کنار فصل اول بخونم؟

پیشنهاد میکنیم بدون توجه به دوره های دیگه در 40 روز اول فقط فصل 1 رو با کیفیتی که در سوالهای بالا بهتون توضیح دادیم تمام کنید و به سطح قبل از متوسط برسید. سپس به موازات فصل 2 دوره زبان کاربردی دوره های جامع گرامر و زبان تخصصی رو هم شروع کنید.

9. ایا به کتاب یا مواد آموزشی دیگه هم نیاز هست؟

به هیچ متریال اموزشی یا کتاب یا هیچ منبع دیگه ای نیاز ندارید.

10. ایا دانلود اپلیکیشن رایگان است؟

بله دانلود اپلیکیشن رایگان هست.

11. ایا نمونه تدریس قبل ازخرید قابل مشاهده هست؟

بله, پس از دانلود به مدت 12 ساعت همه امکانات اپلیکیشن براتون به صورت رایگان باز هست تا بتونید نمونه تدریس را ببینید و با اطلاعات کافی خری اشتراک رو انجام بدید.

12. چگونه از 12 ساعت رایگان بهترین بهره رو بببرم؟

در صورتی که مپتدی هستید, پس از دانلود اپلیکیشن اول ویدیو های اموزشی تمرینهای ویژه نوگولرن رو مشاهده کنید. سپس در مدت زمانی که دارید چند ویدیو اول را البته با انجام تمرینعای ویژه مشاهده کنید. انجام تمرینها بهتون کمک میکنن با روش اموزشی ما کاملا اشنا بشید.

13. از کجا بدانم کدام فصل از دوره زبان کاربردی برای من بهتر است؟

آزمون های تایین سطح رایج در سایت ها معمولا غیر استاندارد هستند و به خصوص در زمینه مهارت گفتاری امکان ارزیابی کاربر را ندارند. ویدیو Mr. Nogo در رابطه با دوره زبان کاربردی به شما کمک میکند به راحتی سطح خود را پیدا کنید. این ویدیو در سایت, بخش زبان کاربردی , هایلایت پیج اینستاگرام و همچنین داخل اپ فسمت راهنما فابل مشاهده هست.

14. دوره جامع گرامر برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره با 145 ویدیو و بیش از 3000 تست کامل ترین دوره ویدیویی اموزش گرامر در کشور است. این دوره برای کاربرانی که سطح زبانشان حد اقل A2 یا همان قبل از متوسط است پیشنهاد میشود. زبان اموزانی که قصد شرکت در ازمونهای بین المللی مثل ایلتس,تافل, پی تی ای ی....... را دارند و همچنین متقاضیان شرکت در کنکور میتوانند از این دوره بهره فراوان ببرند. ویدیو Mr. Nogo راهنمای استفاده از این دوره در سایت, بخش زبان کاربردی, هایلایت پیج اینستاگرام و همچنین داخل اپ فسمت راهنما فابل مشاهده هست.

15. ایا همه ویدیو ها رو باید ببینم؟

بستگی به میزان علاقتون و البته میزان نیازتون به گرامر دارد. هم میتوانید با برنامه ریزی همه ویدیو ها به همراه تستها روانجام بدید و هم میتوانید با کمک  نقشه سرفصلها که در قسمت راهنما براتون قرار دادیم, مبحث مورد سوالتون رو پیذا و مطالعه کنید.

16. دوره اینساید اوت چیه و به چه کسانی توصیه میشه؟

Inside out یه دوره محارت محور است. مهارتهای Listening, Reading, Writing, و Vocabulary رو به راحتی از طریق این دوره میتونید تقویت کنید. پیشنهاد میکنیم زبان اموزان از سطح    A2یعنی قبل از متوسط یا بعد از اتمام فصل اول دوره زبان کاربردی این دوره را به موازات دوره زبان کاربردی جلو ببرند. دئره لیسنینگ با بیش از 3000 و دوره ریدینگ با بیش از 5000 تست که از مپتدی تا پیشرفته برنامه ریزی شدن, بهتون کمک میکنن به راحتی مهارتهای چند گانه خود را تا سطح ما قبل ایلتس بالا ببرید. ویدیو Mr. Nogo راهنمای استفاده از این دوره در سایت, بخش زبان کاربردی, هایلایت پیج اینستاگرام و همچنین داخل اپ فسمت راهنما فابل مشاهده هست.

17. دوره واژگان برای چه کسی مناسب است؟

از انجایی که در فصل اول دوره زبان کاربردی واژگان مورد نیاز شما برای تقویت مکالمه گنجانده شده بهتون پیشنهاد میکنیم دوره واژ گان رو بعد از اتمام فصل 1 دوره زبان کاربردی شروع کنید. ویدیو Mr. Nogo راهنمای استفاده از این دوره در سایت, بخش زبان کاربردی, هایلایت پیج اینستاگرام و همچنین داخل اپ فسمت راهنما فابل مشاهده هست.

18. چطور میتونم اشتراک تهیه کنم؟

شما میتوانید هم قبل از نصب از طریق سایت و هم پس از نصب از داخل خود اپ اشتراک مورد نظرتون رو تهیه کنید.

19. کدام اشتراک را پیشنهاد میکنید؟

بستگی به سطح شما و هدفتون از نصب دارد. اگر مپتدی یا حتی در سطح A2 هستید اشتراک 6 ماهه رو بهتون پیشنهاد میکنیم. چون با توجه به تعداد دوره ها حد اقل 6 ماه زمان میبرد تا بتوانید دوره ها را کامل کنید. ضمنا اشتراک 6 ماهه بسیار مقرون به صرفه است.

20. آیا پس از اتمام اشتراک, درس ها دوباره قفل میشوند؟

بله پس از اتمام اشتراک, درسها دوباره قفل میشوند, ولی پروفایل شما تا تمدید مجدد اشتراک برایتان محفوظ خواهد بود.

21. ایا امکان دانلود ویدیو ها وجود دارد؟

امکان دانلود وجود ندارد ولی در صورت دسترسی به اینترنت هر چند بار که بخواهید میتوانید درسها را تماشا کنید.

22. آیا امکان نصب روی ویندوز وجود دارد؟

درحال حاضر خیر اما تیم توسعه در حال بررسی وامکان سنجی میباشد

23. شماره تلفن باید حتما از ایران باشه؟

درحال حاضر بله اما درحال بررسی امکان استفاده کاربران خارج از ایران از اپلیکیشن هستیم

25. کد معرف چیه و چه کاربردی داره؟

درصورت داشتن کدمعرف ( اگرازسمت کسی معرفی شده اید) کد معرف شخص مربوطه را در بخش کدمعرف وارد کنید در غیر اینصورت بخش کد معرف رو خالی بگذارید

26. آیا پس از پایان دوره مدرک هم داده میشود؟

بله پس از پایان دوره از طرف گروه آموزشی نوگولرن به شما مدرک ارائه خواهد شد.

27. دوره های ویژه در اپلیکیشن چه هستند و برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره ها شامل آزمون های بین المللی مثل آیلتس ، تافل ، دولینگو ، پی_تی_ا و .... ویا آزمون های داخلی مثل : ای_پی_تی ، یو_ای_پی_تی و ... میباشد. دوره های آیلتس و تافل به زودی در اپلیکیشن اضافه خواهند شد.