پرسش های متداول کاربران

1. اپ نوگولرن چند دوره داره؟

اپلیکیشن نوگولرن در حال حاظر 4 دوره دارد. دوره زبان کاربردی, دوره جامع گرامر, دوره زبان تخصصی و دوره واژگان.

2. دوره زبان کاربردی چیست و چقدر طول می‌کشد؟

این دوره در واقع همان دوره مکالمه هست. این دوره 120 جلسه دارد که با روی 1 ساعت زمان گذاشتن به صورت متناوب و مستمر در بازه زمانی حدود 8 ماه می‌توانید مکالمه خود را به سطح B2 یا همان بالاتر از متوسط برسانید.

3. تفاوت این دوره با دوره های مشابه چیست؟

اپلیکیشن نوگولرن برعکس تمام اپلیکیشن های اموزش زبان انگلیسی در ایران، صد در صد برای رفع نیازهای زبان آموز ایرانی تهیه شده. همه محتوای اپ در استودیو اختصاصی نوگولرن و با رویکرد کاملا تعاملی تهیه شده‌اند. دروس به سبک آموزشگاهی و کاملا مستمر ارائه می‌شود، و در واقع آموزش به صورت قدم به قدم طراحی شده است.

 
4. چگونه از طریق اپ و بدون استاد می‌شود مکالمه را تقویت کرد؟

دوره های زبان کاربردی با رویکرد کاملا تعاملی و تمرین‌های ویژه، فضایی فراهم کرده است که کاربر بدون نیاز به استاد به صورت مستقیم، بدون نیاز به کتاب یا هیچ متریال آموزشی خارج از محیط اپلیکیشن و بدون نیاز به پارتنر به صورت کاملا خودآموز می‌تواند مهارت مکالمه خود را به سطح پیشرفته برساند.

 
5. آیا دیدن ویدیوها وانجام تست برای یادگیری کفایت می‌کنه؟

دیدن ویدیوها و انجام تست به تنهایی برای بهتر شدن مکالمه کفایت نمی‌کنه. برای بالا بردن سطح مکالمه نیاز دارید با صوت فیزیکی فک خود را درگیر کنید. 3 تمرین بسیار مهم به اسم‌های تمرین درباره من, تمرین 5 مرحله ای و تمرین توصیف عکس برای کاربران در نظر گرفته شده که انجامشون بالا بردن مهارت مکالمه رو تضمین می‌کنه.

 
6. چگونه به تمرین های ویژه نوگولرن دسترسی پیدا کنم؟

در صفحه اصلی اپلیکیشن، دوره زبان کاربردی بخش راهنما، ویدیو های آموزشی مقدماتی

 
7. زبان آموز مبتدی بهتره از کجا شروع کنه؟

اگر می‌خواهید آموزش زبان انگلیسی رو از ابتدا شروع کنید، پیشنهاد می‌کنیم از فصل اول دوره زبان کاربردی شروع کنید. با حدود 1 ساعت زمان گذاشتن در طور روز می‌تونید در بازه زمانی 40 روز به سطح قابل قبولی از مکالمه برسید.

 
8. در صورت مبتدی بودن آیا دوره های دیگه رو هم در کنار فصل اول بخونم؟

پیشنهاد می‌کنیم بدون توجه به دوره‌های دیگه در 40 روز اول فقط فصل 1 رو با کیفیتی که در سوال‌های بالا بهتون توضیح دادیم تمام کنید و به سطح قبل از متوسط برسید. سپس به موازات فصل 2 دوره زبان کاربردی، دوره های جامع گرامر و زبان تخصصی رو هم شروع کنید.

9. آیا به کتاب یا مواد آموزشی دیگه هم نیاز هست؟

به هیچ متریال آموزشی یا کتاب یا هیچ منبع دیگری نیاز ندارید.

 
10. آیا دانلود اپلیکیشن رایگان است؟

بله دانلود اپلیکیشن رایگان هست.

11. آیا نمونه تدریس قبل ازخرید قابل مشاهده هست؟

بله. پس از دانلود به مدت 24 ساعت همه امکانات اپلیکیشن براتون به صورت رایگان باز هست تا بتونید نمونه تدریس را ببینید و با اطلاعات کافی خرید اشتراک رو انجام بدید.

 
12. چگونه از 24 ساعت رایگان بهترین بهره رو بببرم؟

در صورتی که مبتدی هستید، پس از دانلود اپلیکیشن اول ویدئوهای آموزشی تمرین‌های ویژه نوگولرن رو مشاهده کنید. سپس در مدت زمانی که دارید چند ویدئو اول را البته با انجام تمرین‌های ویژه مشاهده کنید. انجام تمرین‌ها بهتون کمک میکنن با روش آموزشی ما کاملا آشنا بشید.

 
13. از کجا بدانم کدام فصل از دوره زبان کاربردی برای من بهتر است؟

آزمون‌های تایین سطح رایج در سایت‌ها معمولا غیر استاندارد هستند و به خصوص در زمینه مهارت گفتاری امکان ارزیابی کاربر را ندارند. ویدیو Mr. Nogo در رابطه با دوره زبان کاربردی به شما کمک می‌کند به راحتی سطح خود را پیدا کنید. این ویدیو در سایت، بخش زبان کاربردی و هایلایت پیج اینستاگرام و همچنین داخل اپ فسمت راهنما قابل مشاهده است.

 
14. دوره جامع گرامر برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره با 145 ویدیو و بیش از 3000 تست کامل‌ترین دوره ویدیویی آموزش گرامر در کشور است. این دوره برای کاربرانی که سطح زبانشان حداقل A2 یا همان قبل از متوسط است پیشنهاد می‌شود. زبان آموزانی که قصد شرکت در ازمون‌های بین المللی مثل ایلتس، تافل،  پی تی ای ی و … را دارند و همچنین متقاضیان شرکت در کنکور می‌توانند از این دوره بهره فراوان ببرند.

 
15. آیا همه ویدیوها رو باید ببینم؟

بستگی به میزان علاقتون و البته میزان نیازتون به گرامر دارد. هم می‌توانید با برنامه‌ریزی همه ویدیوها به همراه تست‌ها رو انجام بدید و هم می‌توانید با کمک نقشه سرفصل‌ها که در قسمت راهنما براتون قرار دادیم، مبحث مورد سوالتون رو پیدا و مطالعه کنید.

16. دوره اینساید اوت چیه و به چه کسانی توصیه میشه؟

Inside out یه دوره مهارت محور است. مهارت‌های Listening، Reading، Writing و Vocabulary رو به راحتی از طریق این دوره می‌تونید تقویت کنید. پیشنهاد می‌کنیم زبان آموزان از سطح A2 یعنی قبل از متوسط یا بعد از اتمام فصل اول دوره زبان کاربردی این دوره را به موازات دوره زبان کاربردی جلو ببرند. دوره لیسنینگ با بیش از 3000 و دوره ریدینگ با بیش از 5000 تست که از مبتدی تا پیشرفته برنامه‌ریزی شدن که بهتون کمک میکنن به راحتی مهارت‌های چندگانه خود را تا سطح ما قبل ایلتس بالا ببرید.

17. دوره واژگان برای چه کسی مناسب است؟

از آنجایی که در فصل اول دوره زبان کاربردی واژگان مورد نیاز شما برای تقویت مکالمه گنجانده شده بهتون پیشنهاد می‌کنیم دوره واژگان رو بعد از اتمام فصل 1 دوره زبان کاربردی شروع کنید.

 
18. چطور میتونم اشتراک تهیه کنم؟

شما می‌توانید هم قبل از نصب از طریق سایت و هم پس از نصب از داخل خود اپ اشتراک مورد نظرتون رو تهیه کنید.

 
19. کدام اشتراک را پیشنهاد میکنید؟

بستگی به سطح شما و هدفتون از نصب دارد. اگر مبتدی یا حتی در سطح A2 هستید اشتراک 6 ماهه رو بهتون پیشنهاد می‌کنیم. چون با توجه به تعداد دوره ها حداقل 6 ماه زمان می‌برد تا بتوانید دوره‌ها را کامل کنید. ضمنا اشتراک 6 ماهه بسیار مقرون به صرفه است.

20. آیا پس از اتمام اشتراک، درس‌ها دوباره قفل می‌شوند؟

بله پس از اتمام اشتراک، درس‌ها دوباره قفل می‌شوند، ولی پروفایل شما تا تمدید مجدد اشتراک برایتان محفوظ خواهد بود.

21. آیا امکان دانلود ویدیوها وجود دارد؟

امکان دانلود وجود ندارد ولی در صورت دسترسی به اینترنت هر چند بار که بخواهید می‌توانید درس‌ها را تماشا کنید.

22. آیا امکان نصب روی ویندوز وجود دارد؟

درحال حاضر خیر اما تیم توسعه در حال بررسی وامکان سنجی می‌باشد

23. شماره تلفن باید حتما از ایران باشه؟

درحال حاضر بله اما درحال بررسی امکان استفاده کاربران خارج از ایران از اپلیکیشن هستیم

24. کد معرف چیه و چه کاربردی داره؟

درصورت داشتن کد معرف ( اگر از سمت کسی معرفی شده‌اید) کد معرف شخص مربوطه را در بخش کد معرف وارد کنید در غیر اینصورت بخش کد معرف رو خالی بگذارید

 
25. آیا پس از پایان دوره مدرک هم داده می‌شود؟

بله پس از پایان دوره از طرف گروه آموزشی نوگولرن به شما مدرک ارائه خواهد شد.

26. دوره های ویژه در اپلیکیشن چه هستند و برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره ها شامل آزمون‌های بین المللی مثل آیلتس، تافل، دولینگو، پی_تی_ا و …. و یا آزمون‌های داخلی مثل : ای_پی_تی، یو_ای_پی_تی و … می‌باشد. دوره‌های آیلتس و تافل به زودی در اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

همین حالا اپلیکیشن رو به راحتی دانلود کن

اپلیکیشن رو نصب کن بعدش می تونید از کلیه امکانات نوگولرن بصورت رایگان تا 24 ساعت استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره از طریق واتساپ یا پیج اینستاگرام در با ما ارتباط باشید.

به کمک نیاز دارید؟ با ما در تماس باشید