Previous
Next
GAPCELL

درباره دوره

رویداد گپسل با هدف به اشتراک گذاری ایده های بکر و مفید در قالب سخنرانی های کوتاه و انگیزاننده و نیز تاثیر گذار در زندگی فردی، شغلی، تحصیلی در نظر دارد از طریق توانمند سازی افراد در جهت خلاقیت و نو آوری سهم کوچکی در نشاط اجتماعی و جامعه پویاتر فراهم نماید است. مباحث مورد گفت و گو در تمامی عناوین اجتماعی،
فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، محیط زیستی و … را شامل می شود.
در این سخنرانی ها از اشخاص علمی، محققان، حافظان محیط زیست، بشردوستان، دانشمندان، صاحب نظران حوزه ی تکنولوژی، هنرمندان و فعالان بهره برده می شود تا ایده ها به مخاطبان منتقل شود که این بدون شک یه فرمول فوق العاده برای دستیابی به موفقیت است

همه ما با شرایط شغلی و تحصیلی متفاوت، گاها در بیان ایده ها، تجربیات و دانش خود به دیگران به زبانی غیر از زبان مادری با چالشهای زیادی مواجه شده ایم. یکی از مزیت های رویدادها به زبان انگلیسی برای شرکت کنندگان، بالا بردن مهارت فن بیان فردی در جهت ارتباط بهینه با دنیای بین المللی خواهد بود.
با توجه به این موضوع که این رویداد پیش رو برای اولین بار به صورت رسمی تماما به زبان انگلیسی میباشد لذا علاوه بر تمامی مزیت های ذکر شده افراد میتوانند از این فرصت به جهت آشنایی بیشتر با همتایان خود در موقعیت های شغلی و تحصیلی مرتبط ، توسعه برند شغلی و فردی ، امتیازات ویژه سایر دوره های مرتبط و نیز دزیافت گواهی شرکت در این رویداد توسط آکادمی ایرانسل را به همراه داشته باشند.
این رویداد انتقال ایده های جدید و کاربردی برای افراد مختلف را ممکن می سازد. این دوره با توجه به نیاز ها و ساختار اجتماعی، مختص جامعه ایرانی تدوین شده است که برای افراد به منظور:

محور موضوع دوره اول

نقاط کور در موفقیت کسب و کارهای نوپا

17 هم و 18 هم شهریور 1400

از آنجا که این دوره با هدف افزایش خلاقیت و نوآوری و همچنین یافتن ایده ها و راهکارهای جدید برای چالش های پیش رو در کسب و کار ها ایجاد شده است، تمامی افرادی که به نوعی درگیر کسب و کار هستند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند. با توجه به اینکه علاوه بر موارد ذکر شده این دوره کاملا به زبان انگلیسی طراحی و اجرا می شود، شرکت کنندگان می باسیت سطح زبان انگلیسی مناسب داشته باشند . شرکت کنندگان در این دوره به دو بخش تقسیم می شوند:

مخاطبین (AUDIENCES) :

این دسته از علاقه مندان میتوانند در زمان های مشخص شده جهت ثبت نام اقدام نموده و فرصت شرکت را برای خود فراهم نمایند. متمنی است افراد با سطح زبان انگلیسی مناسب و سابقه یادگیری قبلی به جهت انتفاع حداکثری اقدام به ثبت نام نمایند

ارائه دهندگان (PRESENTERS) :

افراد علاقه مند به شرکت در ابن رویداد به عنوان سخنگو با توجه به محور هرکدام از رویداد های اعلام شده و همچنین با توجه به زمینه های شغلی، علمی و .... خود میتوانند با ارسال رزومه و ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است مستندات ارسالی هر فرد توسط کمیته اجرایی بررسی و افراد با صلاحیت های مدنظر انتخاب میگردند. به منظور اماده سازی افراد انتخاب شده جلسات توجیحی توسط تیم برگزارکننده برای هر کدام از سخنرانان برگزار میگردد

فرم ثبت نام

فرصت های ویژه سخنرانان و ارایه دهندگان

جزییات دوره

رویدادها با محورهای موضوعی متفاوت در تمامی حوزه های عمومی و تخصصی برگزار میگردد. آکادمی ایرانسل با همکاری گروه آموزشی نوگولرن افتخار دارد میزبان علاقمندان به شرکت در این رویداد در قالب سخنرانان و شنوندگان ویژه در موضوعات از پیش تعیین شده خود باشند.
این رویداد در دو بخش ارایه و سخنرانی نفرات برگزیده و سپس تشکیل میزگردها با حضور هر یک از سخنران ها به جهت گفت و شنود بیشتر و بهتر با مخاطبین برگزار میگردد

روش اجرایی رویداد و فرایند ثبت نام:

تعداد ارائه دهندگان: 3نفر
مخاطبان: تا 40نفر
تمام ارائه ها حول محور یک موضوع
روش اجرایی رویداد با توجه به کنداکتور برنامه مشخص می شود

چه کسانی شرکت نکنند؟

با توجه به اینکه این دوره کاملا به زبان انگلیسی طراحی و اجرا می شود، علاقه مندانی که سطح زبان انگلیسی مناسبی ندارند،

محل برگزاری رویداد ها:

دوره ها و رویداد ها در مرکز نوآوری ایرانسل ( آکادمی ایرانسل) به آدرس تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک 56 برگزار می گردد.

درباره نوگولرن به عنوان برگزار کننده دوره

نوگولرن ) (NOGOLEARNیک بستر نرم افزاری تخصصی در حوزه یادگیری زبان انگلیسی است که در سال 1400پس از 3سال تلاش بی وفقه وارد بازار شد.
نوگولرن یکی از برند های موسسه آموزشی فرهنگی سفیر پیشگامان دانش است که از سال 1384با اندیشه گسترش آموزش در زمینه زبانهای خارجی تاسیس و در طول این مدت بی وقفه از طریق برند های آوای هخامنش, اکادمی زبان
, ALA آموزشگاه دی ، موفق به پرورش و تربیت هزاران زبان آموز موفق و صدها مدرس زبان انگلیسی شده است.
گروه آموزشی نوگولرن (Nogolearn) با هدف تغییر روش‌های تدریس قدیمی و کمک به زبان اموزان در جهت موفقیت در مسیر یادگیری شروع بکار کرده است تا محیطی ساده، قابل دسترس و با کمترین هزینه را فراهم سازد.
گروه آموزشی نوگولرن مفتخر است که با گردهم آوری اساتید مجرب و همچنین تیم های تحقیقاتی متخصص در این حوزه ناممکن ها را ممکن سازد.
با بیش از 450 ویدیو آموزشی تعاملی، 10000 تست هوشمند، روش‌های تدریس یکپارچه مناسب با نیازهای زبان اموزان ایرانی، طرح درسی جامع و همچنین با بهره
گیری از فناوری روز امیدوار است که چشم انداز خود را در جهت تغییر مفهوم یادگیری زبان انگلیسی در آینده نه چندان دور محقق سازد.

همین حالا اپلیکیشن رو به راحتی دانلود کن

اپلیکیشن رو نصب کن بعدش می تونید از کلیه امکانات نوگولرن بصورت رایگان تا 24 ساعت استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره از طریق واتساپ یا پیج اینستاگرام در با ما ارتباط باشید.

به کمک نیاز دارید؟ با ما در تماس باشید