پکیج آموزش لیسنینگ آیلتس

از آنجایی که مهارت شنیداری مناسب در هر زبانی پیش نیاز برقراری ارتباط موثر در شرایط گوناگون است، به منظور سنجش دقیق این مهارت در بسیاری از آزمون های بین المللی همچون آزمون آیلتس و تافل، این بخش یک چهارم نمره مجموع شما را تشکیل میدهد.

اما خوشبختانه، فراگیری مهارت های لیسنینگ و کسب نمره بالا در این بخش از آزمون نسبت به بخش های دیگر بسیار ساده تر است. حتی کسب نمره 9 در بخش لیسنینگ آزمون آیلتس نیز آن چنان غیر ممکن نیست. شما با شناخت دقیق تکنیک های آزمون و تمرین مستمر براساس محتوای پکیج آیلتس میتوانید در طول تنها یک ماه سطح لیسنینگ خود را 2 تا 3 نمره ارتقاء دهید.

دوره رایتینگ آیلتس
نمایش ویدیو درباره دوره رایتینگ آیلتس

از پکیج آموزش لیسنینگ آیلتس بیشتر بدانید

پکیج خودآموز لیسنینگ آیلتس با بهره گیری از تجربه و دانش کارشناسان آیلتس نوگولرن طراحی شده تا شما را در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه به هدفتان برساند. کاربران پکیج آموزشی لیسنینگ آیلتس میتوانند با مشاهده ویدیوهای دوره و مطالعه متون آموزشی و از آن مهم تر تمرین تست های اخیر آزمون سطح مهارت لیسنینگ خود را 2 تا 3 نمره افزایش دهید.

Vector
ویژگی ها
Mr.Nogo

آموزش لیسنینگ آیلتس و تکنیک های موثر در پاسخ به سوالات

دسترسی به لیست لغات پرکاربرد در آزمون

ارائه روش های کاربردی برای بررسی لیسنینگ های آیلتس

فراگیری روش های کاربردی برای مدیریت زمان

دسترسی به آزمون های طبقه بندی شده برای سطوح مختلف

بررسی اشتباهات رایج متقاضیان و ارائه پیشنهادات کاربردی در جهت رفع آنها

مزیت پکیج تقویت لیسنینگ آیلتس

هدف از طراحی پکیج آیلتس نوگولرن همواره آن بوده که کاربران دوره با بهره گیری از آموزش های لیسنینگ آیلتس بین 2 تا 3 نمره در مهارت لیسنینگ آیلتس خود پیشرفت کنند. به منظور رسیدن به این هدف، در پکیج تقویت لیسنینگ آیلتس:

0
جلسه آموزشی
0
ویدئو اصلی درس
0
ویدئو تحلیل تست
0
ساعت آموزش
0
تست طبقه بندی شده
0
متن آموزشی
mobile

سرفصل های پکیج آموزش لیسنینگ آیلتس

در دوره لیسنینگ آیلتس نوگولرن استراتژِی ها و تکنیک ها بر اساس 4 بخش اصلی آزمون لیسنیگ آیلتس دسته بندی شده اند و قالب های سوالات لیسنینگ آیلتس به صورت جداگانه بررسی شده اند. همچنین تست های تمام این قالب ها در ویدیوهای تحلیل تست مورد بررسی قرار گرفته اند تا با نحوه پیاده سازی تکنیک ها بیشتر آشنا شوید. انجام تمرین های طبقه بندی شده بر اساس مباحث آیتلس هم آخرین قدمیست که در مسیر موفقیت خود برمیدارید.

Session 1: Introduction
Session 2: IELTS listening question types
Session 3: Completion Questions (part 1)
Session 4: Map / diagram labelling (Part 2)
Session 5: Matching Questions (Parts 2,3)
Session 6: Multiple choice Questions (Parts 2,3)
Session 7: Completion Questions (part 4)
Session 8: Time management + All parts

اساتید دوره

دکتر علی ادیبی
دکتر علی ادیبی
احسان خوشنود
احسان خوشنود
پروانه سعادتی
پروانه سعادتی
مسعود داوری
مسعود داوری
مصطفی حسین زاده
مصطفی حسین زاده
سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای بسیاری از شرکت کنندگان در این دوره پیش بیاید:

FAQ

پکیج آموزشی لیسنینگ آیلتس مناسب افرادیست که قصد ارتقا نمره لیسنینگ آزمون آیلتس  خود در زمانی کوتاه را دارند. این پکیج با بهره گیری از برنامه و محتوای آموزشی بی نظیر تمام نیاز شما برای کسب نمره 7 و بالاتر را فراهم میکند.

محوریت پکیج آموزش لیسنینگ آیلتس بررسی استراتژی ها و تکنیک های مورد نیاز برای پاسخ به سوالات آزمون آیلتس است. اما بدیهیست با انجام تمرین های آزمون آیلتس و گوش کردن به فایل های صوتی متفاوت، سطح زبان شما نیز تقویت میشود.

پکیج آموزشی لیسنینگ آیلتس شامل 7 جلسه آموزشی به همراه ویدیوها، متون آموزشی و تست های طبقه بندی شده میباشد که مطالعه دقیق آن به حدود 20 الی 30 ساعت زمان نیاز دارد. بدیهیست پس از مطالعه دقیق این محتوا شما میتوانید کسب نمره 7 در آزمون آیلتس خود را تضمین کنید.

دوره نوگو آیلتس براساس تکنیک ها و روش های تست زنی برای موفقیت در آزمون آیلتس طراحی شده. بدیهی است که برای موفقیت در این آزمون نیاز به سطح مناسبی از زبان انگلیسی هم دارید. لذا ما در این دوره سعی کردیم لغات و ساختارهای پرکاربرد در آزمون را نیز برای شما جمع آوری کنیم.

بله، شما میتوانید هرچندباری که مدنظرتون بود ویدئوهای اموزشی دوره را ببینید.

دوره آیلتس نوگولرن مناسب تمام افرادیست که قصد ارتقاء نمره خود در آزمون آیلتس را دارند. با تحقیقات انجام شده، کاربران دوره میتوانند با فراگیری دروس و گذراندن جلسات 2 نمره به سطح کنونی خود اضافه کنند. همچنین این دوره مناسب افرادیست که قصد تقویت مهارتهای زبانی خود برای مصاحبه های شغلی و یا آمادگی برای مهاجرت و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان را دارند.

با توجه به سختی آزمون آیلتس، مباحث تدریس شده در جلسات از درجه دشواری متقارن با سختی آزمون برخوردارند تا شما عزیزان را هرچه بیشتر برای آزمون آماده کنند. اما این بدان معنا نیست که این دوره مناسب افراد با سطوح پایین تر زبانی نباشد زیرا تمامی ویدیوها به زبان فارسی ضبط شده تا رنج گسترده تری از مخاطبین آزمون آیلتس را دربرگیرد.

خرید پکیج لیسنینگ آیلتس نوگولرن

دیدگاهتان را بنویسید

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟