دوره ریدینگ آیلتس

مطالعه همواره یکی از مهم ترین راه ها برای کسب اطلاعات جدید و یادگیری موضوعات مختلف بوده است. بنابراین، تقریبا در تمام آزمون های استاندارد زبان انگلیسی، مهارت خواندن به صورت جداگانه مورد بررسی قرار میگیرد و 25 درصد از نمره نهایی شما در آزمون را تشکیل میدهد. برای موفقیت در هر آزمونی آشنایی کامل با محتوا و استراتژی های آزمون و دسترسی به منابع معتبر و برنامه ریزی مناسب از اصلی ترین عوامل تاثیرگذاراند. دوره ریدینگ آیلتس نوگولرن میتواند تمام نیازهای شما برای کسب موفقیت در آزمون آیلتس و با صرف کمترین زمان و هزینه را تضمین کند.

دوره رایتینگ آیلتس
نمایش ویدیو درباره دوره رایتینگ آیلتس

پکیج ریدینگ آیلتس نوگولرن

خوشبختانه، در پکیج ریدینگ آیلتس نوگولرن توانسته ایم با طرح درسی بی نظیر و منحصر به فرد، بازخورد خوبی از میزان پیشرفت کاربران این دوره دریافت کنیم. در این دوره شما با مشاهده ویدیوهای اصلی درس مهارت ها و تکنیک های لازم برای رسیدن به پاسخ صحیح را کسب میکنید. همچنین با خواندن متون طراحی شده توسط کارشناسان نوگوآیلتس، با موضوعات و تکنیک های بیشتری آشنا میشوید. اما این پایان پروسه آموزش شما نیست. اکنون باید تست های ریدینگ جمع آوری شده را انجام دهید و تکنیک هایی که آموخته اید را روی تست ها پیاده کنید و همچنین با تحلیل و آنالیز متون به روش های مطرح شده، سطح زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

Vector

مزایای دوره ریدینگ آیلتس

Mr.Nogo

آشنایی با تکنیک های موثر برای موفقیت در آزمون ریدینگ آیلتس

آشنایی با روش های موثر برای مدیریت زمان

ارائه روش های کاربردی برای بررسی متون آیلتس و بالابردن سطح عمومی مهارت خواندن شما

بررسی اشتباهات رایج متقاضیان و ارائه پیشنهادات کاربردی در جهت رفع آنها

دسترسی به آزمون های طبقه بندی شده برای سطوح مختلف

در طراحی پکیج ریدینگ آیلتس سعی کرده ایم تمام نیاز های متقاضیان آزمون آیلتس را برای کسب نمره 7 و یا بالاتر پاسخ دهیم. به منظور رسیدن به این هدف، در دوره ریدینگ آیلتس نوگولرن:

0
جلسه آموزشی
0
ویدئو اصلی درس
0
ویدئو تحلیل تست
0
ساعت آموزش
0
تست طبقه بندی شده
0
متن آموزشی
mobile
خرید پکیج ریدینگ جنرال
خرید پکیج ریدینگ آکادمیک

پکیج های دوره ریدینگ آیلتس

آکادمیک

Session 9: Academic vs. General training reading
Session 10: Completion Questions
Session 11: Matching Questions 1
Session 12: Matching Questions 2
Session 13: Multiple choice Questions
Session 14: True/False/Not given Questions
Session 15: Reading Combo (Combination)

جنرال

Session 9: Academic vs. General training reading
Session 10: Completion Questions
Session 11: Matching Questions 1
Session 12: Matching Questions 2
Session 13: Multiple choice Questions
Session 14: True/False/Not given Questions
Session 15: Reading Combo (Combination)

اساتید دوره

دکتر علی ادیبی
دکتر علی ادیبی
احسان خوشنود
احسان خوشنود
پروانه سعادتی
پروانه سعادتی
مسعود داوری
مسعود داوری
مصطفی حسین زاده
مصطفی حسین زاده
سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای بسیاری از شرکت کنندگان در این دوره پیش بیاید:

FAQ

دوره ریدینگ آیلتس نوگولرن شامل 7 جلسه آموزشی به همراه ویدیو و تست های طبقه بندی شده است که مطالعه آن به حداقل 45 ساعت زمان نیاز دارد. بدیهیست با صرف زمان بیشتر و انجام چندباره تست ها و بررسی دقیق متون میتوانید به سطح بیشتری از آمادگی دست پیدا کنید و موفقیت خود در این آزمون را تضمین کنید.

دوره ریدینگ آیلتس نوگولرن مناسب افرادیست که قصد ارتقاع مهارت خواندن خود از سطح متوسط معادل نمره 5 آیلتس به سطح پیشرفته یعنی نمره 7 و یا بالاتر در آیلتس برسانند. همچنین افرادی که قصد تقویت مهارت خواندن خود خارج از چهارچوب آیلتس را دارند میتوانند با بهره گیری از محتوای طراحی شده، میزان درک خود از متون انگلیسی را به طور چشم گیری افزایش دهند.

دوره نوگو آیلتس براساس تکنیک ها و روش های تست زنی برای موفقیت در آزمون آیلتس طراحی شده است. بدیهی است که برای موفقیت در این آزمون نیاز به سطح مناسبی از زبان انگلیسی هم دارید. لذا ما در این دوره سعی کردیم لغات و ساختارهای پرکاربرد در آزمون را نیز برای شما جمع آوری کنیم.

بله، شما میتوانید هرچندباری که مدنظرتون بود ویدئوهای آموزشی دوره را ببینید.

با توجه به سختی آزمون آیلتس، مباحث تدریس شده در جلسات از درجه دشواری متقارن با سختی آزمون برخوردارند تا شما عزیزان را هرچه بیشتر برای آزمون اماده کنند. اما این بدان معنا نیست که این دوره مناسب افراد با سطوح پایین تر زبانی نباشد زیرا تمامی ویدیوها به زبان فارسی ضبط شده تا رنج گسترده تری از مخاطبین آزمون آیلتس را دربرگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟