پکیج اسپیکینگ آیلتس

بسیاری از ما هنگام شنیدن نام آزمون مصاحبه شفاهی حس ترس و اظطراب را در خود تجربه میکنیم. حتما بهترین روش برای مقابله با این نوع ترس ها تغییر در نگرش و رویکرد افراد است. اما از جهتی دیگر با کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در هر آزمونی، میتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. التبه در صورتی که برای کسب این آمادگی به منبعی موثق و راهنمایی دلسوز رجوع کرده باشید. تمام نگرانی های شما در پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس بر طرف خواهد شد.

دوره رایتینگ آیلتس
نمایش ویدیو درباره دوره رایتینگ آیلتس

معرفی دوره اسپیکینگ آیلتس

در پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس تمام منابع و محتوای مورد نیاز شما برای افزایش 2 نمره در آزمون اسپیکینگ آیلتس – آن هم تنها در بازه زمانی یک تا دو ماهه – در اختیار شما قرار گرفته است. دوره اسپیکینگ آیتلس نوگولرن شامل ویدیوهای تحلیل استراتژی به همراه متون آموزشی و تست های اخیر آزمون آیلتس است. علاوه بر تمام این ها، کارشناسان نوگولرن در بخش بانک اسپیکینگ برای تست ها پاسخ های پیشنهادی ارائه داده اند تا شما با گوش دادن به فایل پاسخ ها علاوه بر تمرین مهارت لیسنینگ، تلفظ و سرعت جمله سازی خود را افزایش دهید. همچنین با خواندن متن پاسخ ها و بررسی آن ها میتوانید لغات و ساختارهای کاربردی زیادی را یادداشت کرده تا در مکالمه های خود آن ها را به کار بگیرید.

Vector
ویژگی های دوره
Mr.Nogo

یادگیری تمام تکنیک‌های مربوط به اسپیکینگ آیلتس

گردهم آوری لغات و ساختارهای پرکاربرد برای موفقیت در آزمون اسپیکینگ آیلتس

آشنایی با قالب سوالات اسپیکینگ آیلتس

آشنایی با نحوه نمره دهی در آزمون

دسترسی به پاسخ های band 9 برای تقویت دایره لغات و ساختارها

بررسی اشتباهات رایج متقاضیان در بخش اسپیکینگ آیلتس

مزیت پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس

ما در گروه آموزشی نوگولرن با تکیه بر دانش و مهارت کارشناسان حوزه آیلتس مفتخریم در کنار تهیه پکیج آیلتس (جامع) که با طراحی (دوره) پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس کم زحمت ترین و کم هزینه ترین مسیر ممکن برای رسیدن به موفقیت در آزمون اسپیکینگ آیلتس را برای شما عزیزان فراهم آوریم. اما چرا و چگونه؟

مهم ترین هدف آموزشی دوره اسپیکینگ آیلتس نوگولرن تمرکز آن روی کاربردی بودن اطلاعات و محتوای آموزشی ارائه شده است. پس با توجه به عملی بودن پیشنهادات ارائه شده برای بهبود نمره خود، میتوانید تنها با مطالعه محتوای دوره و انجام تمرین ها موفقیت خود را تضمین کنید. در پیکج اسپیکینگ آیلتس نوگولرن:

0
جلسه آموزشی
0
ویدئو اصلی درس
0
ساعت آموزش
0
سوال در بانک اسپیکینگ
0
تست طبقه بندی شده
0
متن آموزشی
mobile
خرید پکیج اسپیکینگ آیلتس نوگولرن

سرفصل های پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس

پکیج اسپیکینگ آیلتس نوگولرن شامل 6 ویدیو به همراه متون آموزشی، تست ها و بانک اسپینیگ است. شروع دوره با بررسی معیارهای نمره دهی در آزمون آیلتس خواهد بود. در دروس بعدی 4 بخش آزمون اسپیکینگ آیلتس به طور مجزا بررسی شده اند. در ویدیو پایانی نیز چند مصاحبه بررسی شده تا فراگیران دوره اسپیکینگ آیلتس با خطاهای احتمالی در زمان آزمون آشنا شوند.

Session 25: Band descriptors
Session 26: Part 0 & 1 Speaking
Session 27: Part 2 Speaking
Session 28: Part 2 Speaking
Session 29: Part 3 Speaking
Session 30: Interview + Feedback

اساتید دوره

دکتر علی ادیبی
دکتر علی ادیبی
احسان خوشنود
احسان خوشنود
پروانه سعادتی
پروانه سعادتی
مسعود داوری
مسعود داوری
مصطفی حسین زاده
مصطفی حسین زاده
سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای بسیاری از شرکت کنندگان در این دوره پیش بیاید:

FAQ

دوره اسپیکینگ آیلتس نوگولرن شامل 6 جلسه به همراه ویدیو، متون آموزشی، تست ها و بانک اسپیکینگ است. مطالعه جامع و دقیق این محتوا به حدود 30 ساعت زمان نیاز دارد که بسته به میزان سطح زبان شما و فاصله سطح شما با هدف این زمان ممکن است تغییر کند.

پکیج اسپیکینگ آیلتس مناسب افرادیست که میخواهند در زمانی کم به سطح بالایی از آمادگی برای کسب نمره مدنظر خود برسند. پس تمام افرادی که میخواهند در آینده ای نزدیک در آزمون آیلتس شرکت کنند یا افرادی که قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده اند و قصد ارتقا نمره خود در این بخش را دارند میتوانند از آموزش اسپیکینگ آیلتس بهره ببرند. همچنین افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس در زمانی مشخص را ندارند نیز میتوانند با استفاده از این دوره و با صرف زمان روزانه یا هفتگی کمتر، به سمت آمادگی برای این آزمون گام بردارند.

بله، شما میتوانید هر چند باری که مدنظرتون بود ویدئوهای آموزشی دوره را ببینید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟