تصحیح رایتینگ

تصحیح رایتینگ آیلتس

حتما میدانید که به منظور رسیدن به حداکثر آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس، دریافت بازخورد شخصی توسط اساتید و کارشناسان آزمون آیلتس به خصوص در بخش رایتینگ (و اسپیکینگ) آزمون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که شما با پیروی از توصیه های ارائه شده توسط استاد کارشناسان آیلتس میتوانید نقاط ضعف خود را پوشش دهید و متونی براساس استانداردهای آیلتس را نگارش کنید.

بازخورد دریافتی از اساتید آیلتس نوگولرن شامل موارد زیر است:

2 orginal 1

فرم تصحیح رایتینگ آیلتس

قیمت: 90,000 تومان
قیمت: 120,000 تومان
Accepted file types: doc, docx, Max. file size: 10 MB.
حداکثر 10 مگابایت. پسوند مجاز: doc, docx

پس از پایان پروسه تصحیح رایتینگ، پیامی به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که حاوی متن اصلاح شده به همراه کامنت ها و فیدبک استاد است. همچنین علاوه بر این متن، فایل صوتی توضیحات استاد نیز برای شما ارسال میشود که در آن موارد مهم رایتینگ شما و نحوه تقویت بخش های مختلف رایتینگ تشریح میشود.

در سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس نوگولرن، متن شما براساس چهارچوب نمره دهی آزمون آیلتس مورد بررسی قرار میگیرد و علاوه بر دریافت نمره مجموع، بر اساس هر بخش نیز نمره دریافت خواهید کرد. تمامی ساختارها و کلمات شما بررسی میشوند برای بهبود آنها پیشنهاداتی به شما ارائه میشود. همچنین انسجام کلی متن شما و نحوه گسترش موضوع براساس چهارچوب آزمون آیلتس مورد بررسی دقیق قرار گرفته و در این باب نیز از اساتید آیلتس ما بازخوردها و پیشنهاداتی کاربردی دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.