آموزش گرامر زبان انگلیسی

یادگیری گرامر زبان انگلیسی اصلا مهم نیست!!! انگلیسی بدون گرامر!!! مکالمه را بدون گرامر یاد بگیرید!!! حتما شما هم یک بارهم که شده این جملات ر ا شنیده اید. یادگیری یک زبان دیگر بدون گرامر بدون شک یک شوخی تبلیغاتی است. گرامر در واقع زیرساخت اصلی جمله سازی در زبان انگلیسی, و بدون شک مهمترین رکن جهت یادگیری آن است.
نگران نباشید! در این صفحه ما تمام محتوای مورد نیاز در آموزش گرامر زبان انگلیسی را پوشش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

دوره جامع گرامر زبان انگلیسی

معرفی دوره:

یادگیری گرامر در هر زبانی یکی از سخت ترین کار های ممکن به نظر میرسه. شاید اصلی ترین دلیلش نحوه تدریس گرامر تو دوران مدرسه باشه. اما بهتره بدونی گرامر لامزمه یادگیری زبانه. دوره گرامر زبان انگلیسی نوگولرن به دلایل زیادی همونیه که دنبالشی. حتما با خودت میپرسی چرا؟

در نظر داشته باشید اگر در فکر آموزش و یادگیری گرامر زبان انگلیسی هستید, با هر هدفی که در ذهن دارید, یادگیری گرامر به شما کمک میکند درست صحبت کنید, درست بنویسید,خوب بشنوید و متوجه شوید, و در نهایت روی میزان درک مطلب شما پس از خواندن یک متن تاثیر زیادی دارد.

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

دورهای نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن در قالب 8 دوره کاربری طراحی شده است. این دوره های بگونه ای طراحی شده که تمام مهارت های مورد نیاز برای زبان انگلیسی را در برمی‌گیرد.

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.