آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی

اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید به احتمال زیاد بالا بردن سطح مهارت شنیداری برای شما نسبت به مهارت های دیگر سخت تر و پر چالش تر است. به صورت کلی یادگیری زبان انگلیسی در کشور هایی مثل ایران بعلت نداشتن محیط واقعی زبانی و متعاقب آن کمتر در معرض قرار گرفتن زبان آموزان, سخت تر از کشور هایی است که زبان انگلیسی در آنها زبان اول یا دوم است.

اما نوگولرن فراتر از انتظارتون تو این مسیر کنار شماست تا تمام نگرانی های شما رو برطرف کنه.

علاوه بر دوره ای که تیم ما برای شما آماده کرده کلی محتوای آموزشی هم تدارک دیدیم تا تو این مسیر به آسانی به یادگیری listening زبان انگلیسی بپردازید.

در این میان یادگیری لیسنینگ زبان انگلیسی در مقایسه با یادگیری ریدینگ زبان انگلیسی و یادگیری رایتینگ زبان انگلیسی بیشتر تحت تاثیر این مسئله می‌باشد. زبان آموزان در کشورهای انگلیسی زبان به صورت طبیعی در معرض شنیدن قرار دارند و همین موضوع به مرور زمان میتواند تاثیر بی اندازه زیادی بر روی یادگیری لیسنینگ زبان انگلیسی زبان آموز بگذارد ولی در کشورهایی مثل ایران این امکان وجود ندارد. این مسئله در سالهای پیش بعلت نبود دسترسی به منابع خوب جهت آموزش مهارت لیسنینگ در زبان انگلیسی نمود بیشتری داشت. ولی در سال‌های اخیر به لطف تکنولوژی زبان آموزان به منابع بیشمار و با کیفیتی دسترسی دارند که بالا بردن سطح لیسنینگ را تا حد زیادی تسهیل کرده است.

اما جای نگرانی وجود ندارد! در این صفحه ما تمام محتوای مورد نیاز در آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی را پوشش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

دوره لیسنینگ (Listening) زبان انگلیسی

معرفی دوره:

اگه هدفت از یادگیری زبان انگلیسی جدیه نمی‌تونی از لیسنینگ غافل شی!! نمیتونی ازش فرار کنی!! پس بیا یه بار برای همیشه با دوره آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی درستش کن! بالا بردن مهارت لیسنینگ زمان میبره. البته با دونستن راهکارهای مناسب میتونی از اون چیزی که فکر میکنی سریعتر پیشرفت کنی. اگر بهت بگم تمام تکنیکهایی رو که برای رسوندن مهارت لیسنینگت به سطح پیشرفته نیاز داری رو یکجا برات جمع کردیم باور میکنی! 10 ویدئو که از طریقشون اندازه یه استاد زبان تکنیک های عملی یاد میگیری.

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

دورهای نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن در قالب 8 دوره کاربری طراحی شده است. این دوره های بگونه ای طراحی شده که تمام مهارت های مورد نیاز برای زبان انگلیسی را در برمی‌گیرد.

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.