آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی

اگر قادر باشید زبانی را بشنوید و آن را متوجه شوید, متنی را بخوانید و کلیات آن را بفهمید یا چند خطی بنویسید و منظورتان را بیان کنید , ولی نتوانید به آن زبان صحبت کنید, از دید زبان شناسان نمیتوانید ادعا کنید که آن زبان را بلد هستید. اسپیکینگ به نظر متخصصین آموزش زبان بدون شک مهمترین مهارت در یادگیری هر زبانی محسوب میشود.

برای آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی درست مثل سه مهارت دیگر، بودن در یک محیط زبانی واقعی کمک شایانی میکند. ولی با پیشرفت تکنولوژی شاهد بوجود آمدن متدهای بسیاری هستیم که از طریق آن‌ها یادگیری اسپیکینگ زبان انگلیسی با سرعت بیشتر و بسیار خلاقانه تر صورت میگیرد. امروزه زبان آموزان هر جای این دنیا که باشند میتوانند فقط با دسترسی به اینترنت به هزاران وبسایت آموزشی دسترسی پیدا کرده و یا حتی از طریق پلتفرم های مختلف با زبان آموزان دیگر در کشورهای مختلف در ارتباط باشند.

در این صفحه ما تمام محتوای مورد نیاز در آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی را پوشش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

در نظر داشته باشید اگر در فکر آموزش و یادگیری گرامر زبان انگلیسی هستید, با هر هدفی که در ذهن دارید, یادگیری گرامر به شما کمک میکند درست صحبت کنید, درست بنویسید,خوب بشنوید و متوجه شوید, و در نهایت روی میزان درک مطلب شما پس از خواندن یک متن تاثیر زیادی دارد.

در این صفحه قصد داریم نکاتی را در مورد آموزش رایتینگ زبان انگلیسی برای خوانندگان فراهم کنیم.

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دوره‌های اپلیکشن زبان انگلیسی نوگولرن

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.