آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی

اگر قادر باشید زبانی را بشنوید و آن را متوجه شوید، متنی را بخوانید و کلیات آن را بفهمید یا چند خطی بنویسید و منظورتان را بیان کنید، ولی نتوانید به آن زبان صحبت کنید، از دید زبان شناسان نمیتوانید ادعا کنید که آن زبان را بلد هستید. یادگیری اسپیکینگ زبان انگلیسی به نظر متخصصین بدون شک مهمترین مهارت در یادگیری هر زبانی محسوب می‌شود.

اما نوگولرن فراتر از انتظارتون تو این مسیر کنار شماست تا تمام نگرانی های شما رو برطرف کنه.

علاوه بر دوره ای که تیم ما برای شما آماده کرده کلی محتوای آموزشی هم تدارک دیدیم تا تو این مسیر به آسانی به یادگیری اسپیکینگ زبان انگلیسی بپردازید.

برای آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی درست مثل سه مهارت دیگر، بودن در یک محیط زبانی واقعی کمک شایانی میکند. ولی با پیشرفت تکنولوژی شاهد بوجود آمدن متدهای بسیاری هستیم که از طریق آن‌ها یادگیری اسپیکینگ زبان انگلیسی با سرعت بیشتر و بسیار خلاقانه تر صورت میگیرد. امروزه زبان آموزان هر جای این دنیا که باشند میتوانند فقط با دسترسی به اینترنت به هزاران وبسایت آموزشی دسترسی پیدا کرده و یا حتی از طریق پلتفرم های مختلف با زبان آموزان دیگر در کشورهای مختلف در ارتباط باشند.

دوره اسپیکینگ (Speaking) زبان انگلیسی

معرفی دوره:

اگر میخوای تازه یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کنی ولی شنیدی یه پروسه سخت و خیلی زمان بره، یا قبلا تلاشت رو کردی ولی به خصوص تو مکالمه پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشتی، یا شایدم همین الان مشغول یادگیری هستی ولی دلت میخواد سرعت پیشرفتت چند برابر بشه، دوره مکالمه زبان انگلیسی (زبان کاربردی) اپلیکیشن نوگولرن بهترین پیشنهاده.

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

دورهای نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن در قالب 8 دوره کاربری طراحی شده است. این دوره های بگونه ای طراحی شده که تمام مهارت های مورد نیاز برای زبان انگلیسی را در برمی‌گیرد.

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.