آموزش لغات زبان انگلیسی

یادگیری لغات زبان انگلیسی یکی از مهمترین اقداماتی است که در پروسه زبان آموزی باید به آن توجه کرد. داشتن دامنه لغت بالا در واقع میتواند به صورت غیر مستقیم روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی تاثیر به سزایی داشته باشد. به خاطر اهمیت این موضوع، زبان شناسان مقالات زیادی درباره آموزش لغات  زبان انگلیسی نوشته و متخصصین همواره در تلاش برای یافتن متدهای نوین برای کمک به زبان آموزان جهت یادگیری هرچه بهتر و البته موثر تر این مهارت هستند.

اما جای نگرانی وجود ندارد! در این صفحه ما تمام محتوای مورد نیاز در آموزش لغات زبان انگلیسی را پوشش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری:

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دوره‌های اپلیکشن زبان انگلیسی نوگولرن

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.