منتورینگ (استاد همراه)

منتورینگ (استاد همراه)

از آنجایی که در دنیای امروز مفهوم زمان بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است، همواره یافتن مسیرهای کوتاه اما پربازده برای رسیدن به موفقیت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. از این رو مفهوم منتور (استاد همراه) از مباحثی است که هر چند در گذشته نیز وجود داشته، اما اکنون پررنگ تر شده و کمتر کسی است که با این روش یادگیری آشنا نباشد. در حال حاضر زمانی که صحبت از آیلتس و آمادگی برای آزمون آیلتس به میان می آید، یکی از راه های میانبر مرسوم، همین استفاده از استاد همراه است تا بتوان با تکیه بر دانش و تجربه او از پس دشواری ها و چالش های مسیر آمادگی برای آزمون آیلتس با سهولت و اعتماد به نفس بیشتری بر آمد.

خدمت منتورشیپ در پکیج جامع آیلتس

اگر قصد دارید مشکلات و سختی های مسیر آمادگی آزمون آیلتس را با کارشناسان این حوزه در میان بگذارید و از آنها راهکارهای کاربردی دریافت کرده و نتیجتا سرعت یادگیری خود را افزایش دهید، میتوانید با استفاده از خدمت منتورینگ (استاد همراه) پکیج جامع آیلتس نوگولرن از تمام مزایای همراهی با کارشناسی دلسوز و مجرب در این مسیر بهره مند شوید.

با استفاده از این خدمت، شما میتوانید:

سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای بسیاری از شرکت کنندگان در این دوره پیش بیاید:

FAQ

شما میتوانید از طریق پیام رسان تلگرام با استاد خود در ارتباط بوده و سوالات خود را از ایشان بپرسید. همچنین تمام فراگیران دوره آیلتس نوگولرن پس از تکمیل فرآیند ثبت نام خود وارد گروه پشتیبانی تلگرام نوگوآیلتس میشوند و میتوانند از محتوای آموزشی به اشتراک گذاشته شده در این کانال استفاده کنند.

جلسات آموزشی بر اساس نیاز و مشکلات فراگیران حاضر در جلسه پیش میرود. به این صورت که تکنیک ها و روش های پاسخ به سوالات مورد بررسی قرار گرفته و نکات و استراتژی های کلیدی بازگو و تشریح میشوند.

این جلسات به صورت هفتگی برگزار میگردد و شما میتوانید بر اساس زمان و برنامه خود در 8 جلسه از مجموع جلسات این دوره شرکت کنید. پس تنها در صورت شرکت در جلسه، شما یک کلاس از 8 کلاس خود را استفاده کرده و درصورتی که در جلسه ای غایب باشید، آن کلاس به عنوان جلسات استفاده شده شما محسوب نمیگردد.

دیدگاه ها بسته شده است

4/5 - (6 امتیاز)

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.