اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

download app دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
download app mobile version دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

نوگولرن، اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ویدئو محور در ایران در سال 1398 به همت جمعی از متخصصین، صاحب نظران و کارشناسان آموزش زبان انگلیسی با هدف ایجاد دسترسی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی به آموزش مستمر، پایدار و مقرون به صرفه در هر کجا از کشور پهناور ایران طراحی و تولید شد.

یه آموزشگاه به وسعت ایران

در طراحی آموزشی نوگولرن نهایت تمرکز بر روی بومی سازی مدل آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده تا زبان آموز ایرانی بتواند به راحتی و بدون نیاز به کتاب، استاد، یه کلاس به صورت کاملا خودخوان، مسیر طولانی و پرهزینه یادگیری زبان انگلیسی را در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه طی کند.

پر سرعت و مقرون به صرفه

نوگولرن یک جایگزین برای روش های سنتی آموزش است وتمام آموزش مورد نیاز زبان آموز در قالب ویدئو های تعاملی آموزشی در یک پروسه کاملا هوشمند و یک طرح درس مستمر آموزشی به شکلی طراحی شده که کاربر خود را در یک محیط آموزشی واقعی احساس کرده و میتواند از سطح مبتدی شروع و تا سطوح بالاتر قدم به قدم پیشرفت کند.

پروسه آموزشی مستمر, هوشمند, تعاملی

نوگولرن تنها اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی در ایران است که زبان آموز از طریق آن بدون نیاز به کلاس رفتن یا صرف هزینه برای استاد میتواند هر چهار مهارت خود را به صورت موازی بالا ببرد. در واقع نقطه قوت و وجه تمایز نوگولرن با اپلیکیشن های زبان انگلیسی مشابه، ارائه طرح درس مستمر آموزشی است که در کنار محیط کاربری ساده میتوتند مسیر زبان آموز را در رسیدن به اهداف آموزشی هموار کند.

آموزش فقط با یک دفتر و خودکار

کاربران با هر سطحی از زبان و با هر نیاز زبانی میتوانند از بخشهای مختلف اپلیکیشن نهایت استفاده را ببرند. دوره زبان کاربردی برای مکالمه, به همراه دوره جامع گرامر و دوره های تخصصی لیسنینگ,ریدینگ, رایتینگ و واژگان هر نیازی را پاسخگو هستند به نحوی که زبان آموز با نصب اپلیکیشن و خرید دوره مورد نظر به هیچ مواد آموزشی خارج از اپلیکیشن نیاز نخواهد داشت.

نوگولرن با بیش از 400 ویدئو آموزشی و بیش از ده هزار تست هوشمند، با برخورداری از یک طرح درس منحصر به فرد در کنار استفاده از تکنولوژی هوشمند آموزشی یه انتخاب هوشمند برای کسانی است که میخواهند یک آموزش با کیفیت و پایدار را به کمترین هزینه تجربه کنند.

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

Asset 1 1

دورهای نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن در قالب 8 دوره کاربری طراحی شده است. این دوره های بگونه ای طراحی شده که تمام مهارت های مورد نیاز برای زبان انگلیسی را در برمی‌گیرد.