آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی
در این مطلب میخواهیم در مورد آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی صحبت کنیم

یادگیری یک زبان جدید برای بسیاری از افراد هیجان انگیز بوده و با ترس و اضطراب نیز همراه است. زبان انگلیسی، یکی از زبان‌های بین المللی و رسمی است که به دلیل مزایا و ویژگی‌هایی که دارد، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این زبان برای ادامه تحصیل در کشورهای پیشرفته مورد نیاز بوده، همچنین بسیاری از افراد برای یافتن شغلی جدید یا ادامه زندگی در برخی کشورها به این زبان رسمی احتیاج دارند. از این‌رو، افراد زیادی علاقه‌مند به آموزش صفر تا صد انگلیسی دارند؛ اما آشنایی با گام‌هایی که باید بپیمایند، ندارند.

در این مقاله از نوگولرن به شما نحوه یادگیری و آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی را ارائه می‌دهیم. اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید شروع به یادگیری زبان کنید؛ اما اطلاعات زیادی در این رابطه ندارید، تا انتهای این مطلب آموزنده با ما همراه باشید.

اموزش زبان انگلیسی صفر تا 100

شما هم از آن دسته افرادی هستید که بدنبال یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی بوده ولی برنامه مناسبی برای این کار ندارید؟ اصلا نمیدانید از کجا شروع کنید؟

گام اول- انتخاب هدف برای یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی

Teaching zero to one hundred English language1

طبق گفته روانشناسان، اگر می‌خواهید رویایی که در سر دارید یعنی همان آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی، را به اجرا در آورید باید آن را به هدف خود تبدیل کنید. افراد دلایل مختلفی برای یادگیری زبان در ذهن خود دارند که در این بخش به توضیح و بررسی بیشتر آن‌ها می‌پردازیم.

ادامه تحصیل در خارج از کشور: برخی از افراد برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر به کشورهای پیشرفته سفر می‌کنند تا در دانشگاه‌های سطح بالای این کشورهای ادامه تحصیل دهند. یکی از موارد مورد نیاز در هنگام پذیرش گرفتن از دانشگاه‌ها، داشتن مدرک زبان انگلیسی است.

یافتن شغل مناسب: این زبان، زبان اول بیش از 360 میلیون نفر در جهان است؛ اما در سراسر جهان 1.5 میلیارد نفر به این زبان تسلط داشته و به این زبان صحبت می‌کنند. بسیاری از افراد برای یافتن شغل در کمپانی‌های بین المللی به دانستن زبان انگلیسی احتیاج دارند تا بتوانند وظایف خود را به درستی انجام داده و در شغل خود پیشرفت داشته باشند.

لذت بردن از فیلم و موسیقی: برخی از افراد جزء طرفداران پروپا قرص فیلم‌های هالیوودی و آهنگ‌های انگلیسی زبان هستند. این افراد برای اینکه بتوانند راحت‌تر با این زبان ارتباط برقرار کنند، تمایل به آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی دارند. زبان انگلیسی به آن‌ها کمک خواهد کرد تا درک عمیق‌تری از آهنگ و فیلم موردنظرشان داشته باشند.

سفر کردن: همان طور که گفتیم، تعداد گویشوران این زبان به بیش از 1.5 میلیارد نفر می‌رسد، به همین دلیل اگر عاشق تفریح و سفرهای خارج از کشور هستید، دانستن زبان انگلیسی می‌تواند کمک بسزایی به شما بکند. شما به زبان انگلیسی می‌توانید با شهروندان آن منطقه راحت‌تر ارتباط برقرار کنید و سفری دلچسب و لذت بخش داشته باشید.

گام دوم- موارد لازم برای آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

Teaching zero to one hundred English language

حال که اهداف خود را مشخص کردید، زمان آن رسیده است که اقدامات لازم برای یادگیری اصولی و درست زبان انگلیسی را انجام دهید. در ادامه روش‌هایی برای یادگیری بهتر و موثرتر زبان انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید از این راه و روش‌ها برای رسیدن به اهدافتان کمک بگیرید.

لغت جدید بیاموزید!

یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای آموزش زبان انگلیسی، یادگیری لغت‌های این زبان است. هرچه دانش لغوی شما در زبان انگلیسی بیشتر باشد، راحت‌تر می‌توانید منظور خود را به دیگران برسانید. برای بهبود سطح خود در زبان انگلیسی در ابتدا باید تعداد لغت‌ها حفظی خود را افزایش دهید.

گرامر را فراموش نکنید!

اگر به زبان فارسی نیز توجه کنید، استفاده از زبان بدون دانش گرامری کاری سخت و دشوار است. شما برای جمله سازی و برای اینکه بتوانید به صورت اصولی با افراد انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنید، باید دستور زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

صحبت کنید!

یکی از راه‌هایی که می‌‌تواند زبان انگلیسی شما را در تمامی زمینه‌ها بهبود بخشد، صحبت کردن به این زبان است. شما می‌توانید با دوستانتان که در حال آموزش زبان انگلیسی هستند، ساعاتی از روز را به گفتگو بپردازید. صحبت کردن به زبان انگلیسی باعث می‌شود دامنه لغات و گرامر شما به چالش کشیده شود و شما نقاط ضعف و قدرت خود را بدانید.

تمرین کنید!

بر اساس منحنی یادگیری، حتی مواردی که کاملا اصولی و عمیق یاد گرفته‌اید، بدون تمرین و تکرار فراموش خواهند شد. این منحنی روند فراموشی را نشان داده و یادآور می‌شود اگر در بازه‌های مشخصی مرور و تمرین مطالب پیشین انجام گیرد، این مطالب از حافظه کوتاه مدت شما به حافظه بلند مدت شما رفته و برای همیشه در ذهن شما خواهند ماند. پس تمرین و تکرار را به هیچ وجه در یادگیری زبان انگلیسی فراموش نکنید.

Teaching zero to one hundred English language

زمان مشخص کنید!

اگر به کلاس می‌روید یا از پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی برای مطالعه و یادگیری مطالب استفاده می‌کنید، بهتر است طبق برنامه پیش روید. شما برای مطالعه زبان انگلیسی به صورت روزانه زمان اختصاص دهید، این کار باعث می‌شود ذهن شما به صورت روزانه با زبان انگلیسی در ارتباط باشد و بتواند سریع‌تر در آن پیشرفت داشته باشد.

اشتباه کنید!

شاید این جمله برایتان عجیب باشد؛ اما بهتر است بدانید زبان آموزان با اشتباه کردن و دانستن خطاهای خود می‌توانند پیشرفت داشته باشند. نگران اشتباه‌هایتان نباشید و سعی کنید از آن‌ها درس بگیرید، اگر دانش خود را به چالش نکشید متوجه خطاهایتان نخواهید شد و همواره مطلبی غلط در ذهن شما باقی خواهد ماند.

تسلیم نشوید!

یادگیری زبان جدید بسیار دلچسب و جذاب است؛ اما با این وجود به دلیل تفاوت زبان مادری ما با زبان انگلیسی برخی سختی‌ها و دشواری‌ها نیز دارد. شما باید در هنگام قدم گذاشتن در این مسیر تنها به اهداف خود فکر کنید و هیچ‌گاه تسلیم نشوید. سعی کنید با پیدا کردن نقاط ضعف خود و اصلاح آن‌ها از شکست خوردن جلوگیری کنید.

فشرده یاد بگیرید!

اگر زمان محدودی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید و علاقه‌مند هستید هرچه سریع‌تر به اهداف خود برسید، باید فشرده بخوانید. در این مسیر اساتید مجرب و پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی می‌توانند به شما کمک شایانی بکنند. تنها کافی است شما مدت زمان یادگیری خود را مشخص کرده و مطابق با آن برنامه ریزی کنید.

در زبان غرق شوید!

بهترین راه و روش یادگیری زبان انگلیسی از صفر تا صد، غرق کردن خودتان در دنیای انگلیسی است. سعی کنید در مدت یادگیریتان بیشتر با زبان انگلیسی در ارتباط باشید. زبان گوشی‌تان را انگلیسی کنید، سعی کنید به رادیو یا آهنگ‌های انگلیسی زبان گوش دهید، از اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

همچنین در این راه می‌توانید روزنامه یا کتاب انگلیسی بخوانید، به اخبار انگلیسی زبان گوش دهید، در کل باید زبان انگلیسی را به هر جنبه و بخش از زندگیتان وارد کنید تا بتوانید نتیجه و تاثیر آن را در زندگیتان ببینید.

Teaching zero to one hundred English language

لذت ببرید!

یادگیری زبان انگلیسی هر چقدر هم که دشوار باشد، دارای جذابیت‌هایی است و می‌تواند از آن طریق افراد زیادی را به سوی خود جذب کند. بهتر است از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید تا بتوانید راحت‌تر با آن ارتباط برقرار کرده و دچار مشکل نشوید. لذت در یادگیری باعث می‎شود عملکرد شما در این مسیر بهتر باشد.

از زمان‌های مرده خود استفاده کنید!

احتمالا برای شما هم این سوال پیش می‌‌آید که منظور از زمان مرده چیست؟ زمان مرده، زمانی است که شما در آن کار خاصی انجام نمی‌دهید و می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از آن استفاده کنید. برای مثال زمانی که در ایستگاه مترو یا اتوبوس در حال انتظار هستید، تایم خود را با خواندن صفحه‌ای از کتاب پر کنید یا در این زمان به آهنگ انگلیسی گوش دهید. سعی کنید از زمانتان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

خسته نکنید!

با اینکه یادگیری زبان انگلیسی نیاز به تمرین و تکرار دارد، باید این نکته را بدانید که مطالعه در زمانی که ذهنتان آمادگی کافی را ندارد، باعث فرسایشی شدن روند آموزشی می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌شود خود را خسته نکنید و تنها در زمان‌هایی که آمادگی لازم را دارید اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

تلنبار نکنید!

یکی از عادات بدی که برخی از زبان آموزان دارند، تلنبار کردن مطالب آموزشی است. بهتر است هر روز مطالعه داشته باشید و از جمع کردن دروس برای یک روز خاص بپرهیزید. زیاد شدن مطالبی که باید بیاموزید باعث می‌شود که شما استرس داشته باشید و نتوانید عملکرد خوبی برای یادگیری داشته باشید.

کمک بگیرید!

اگر جزء افرادی هستید که می‌توانید به صورت خودخوان پیش بروید، بهتر است با خرید پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی روند آموزشی را آغاز کنید. اما اگر نمی‌توانید به تنهایی اقدام به آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی کنید، بهتر است از اساتید مجرب و حاذق در این زمینه کمک بگیرید. شما می‌توانید با خرید پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی این مسیر را با دوستانتان پیش روید و به صورت رقابتی به اهدافتان برسید.

یادداشت برداری کنید!

این نکته را بدانید که شما همواره و در همه مکان‌ها نمی‌توانید کتاب‌ها و پکیج‌های آموزشی خود را به همراه داشته باشید، بنابراین بهتر است از مطالب مفید و مهم یادداشت برداری کنید. حتی می‌توانید این یادداشت‌ها را همیشه به همراه داشته باشید و به مرور آن‌ها بپردازید تا مطالب سریع‌تر و راحت‌تر در ذهن شما تثبیت شوند.

سوال بپرسید!

از پرسیدن سوالات و مواردی که برای شما مبهم هستند، ابایی نداشته باشید. سوال پرسیدن باعث می‌شود تا مطالب را به صورت اصولی و صحیح بیاموزید. همچنین بهتر است بدانید سوال پرسیدن بخش مهمی از روند آموزشی است و با پیدا کردن پاسخ، مطالب آموزشی در ذهن شما به شکل درست و اصولی حک می‌شود.

Teaching zero to one hundred English language

گام سوم- انتخاب منابع مهم آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

تا این قسمت با روش‌هایی که یادگیری زبان انگلیسی را برای شما راحت‌تر می‌کنند، آشنا شدید، در این قسمت در مورد انتخاب منابع توضیحاتی ارائه می‌شود. در ابتدا بهتر است شما امتحانی به عنوان تعیین سطح بدهید تا بتوانید از آن طریق سطح اولیه خود را در این زبان بدانید. سپس با توجه به سطح خود، منابع مورد نیاز را انتخاب کنید.

  • کتاب لغت: یکی از اصلی‌ترین منابعی که در مسیر یادگیری زبان انگلیسی به آن نیاز خواهید داشت، کتاب‌های لغت هستند. شما می‌توانید با توجه به سطح و دانش اولیه خودتان و همچنین هدفی که دارید کتاب لغت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مسیر اپلیکیشن‌های مفیدی برای آموزش لغات انگلیسی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.
  • دیکشنری: یکی دیگر از منابع مهم و اصلی که در روند آموزشی حتما به آن نیاز خواهید داشت، دیکشنری است. با کمک دیکشنری‌ها شما می‌توانید لغاتی که برای شما ناآشنا هستند را جست‌وجو کرده و پیدا کنید. همچنین در برخی از دیکشنری‌های پیشرفته نوع تلفظ، کالوکیشن‌های مهم و جملات کاربردی لغات نیز آمده است که می‌تواند روند آموزش شما را بهبود بخشد.
  • گرامر: همان طور که گفتیم، زبان انگلیسی بدون دانستن دستور زبان آن عملا بدون کاربرد می‌شود. پس در این میان با توجه به سطح خود، منبعی برای یادگیری اصولی و صحیح دستور زبان انگلیسی انتخاب کنید. کتاب‌ها و پکیج‌های آموزشی بسیاری وجود دارد که می‌تواند براس رسیدن به اهدافتان به شما کمک کند.
  • پادکست آموزشی: پادکست‌های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که با توجه به سطح آموزشی دسته بندی می‌شود. شما می‌توانید بر اساس علاقه‌تان اقدام به یادگیری زبان انگلیسی از این طریق کنید. پادکست می‌تواند مهارت گوش دادن و همچنین تلفظ شنا را بهبود بخشد.
  • پکیج آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی: پکیج‌های آموزشی وجود دارد که می‌توانید با توجه به علاقه خود انتخاب کنید. برخی از پکیج‌ها تمامی مطالب آموزشی شامل گرامر، لغات، فایل صوتی، مطالبی برای خواندن، نوشتن و غیره را یکجا دارند. برخی دیگر از پکیج‌ها به صورت مجزا وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خودتان از میان آن‌ها انتخاب کرده و آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی را آغاز کنید.
آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی​

سخن پایانی

در این مقاله با  اهمیت زبان انگلیسی در بخش‌های مختلف زندگی آشنا شدید و همچنین با گام‌هایی که می‌توانند به آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی کمک کنند، آشنا شدید. شما می‌توانید با انتخاب منابع درست و برنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی، آموزش این زبان جدید را آغاز کنید.

در این مسیر می‌توانید از افراد و مجموعه‌هایی که در این مسیر موفق هستند، کمک بگیرید تا در ادامه مسیر با شما همراه باشند. شما می‌توانید در این مسیر از اپلیکیشن نوگولرن استفاده کنید؛ این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند تمامی افراد را به اهدافی که در مورد یادگیری زبان انگلیسی در سر دارند کمک کند. مجموعه ما دارای دوره‌های آموزشی مفید و جامعی است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس گرفته و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.

امتیازدهی

از تجربه خود در اپلیکیشن نوگولرن برای ما بنویسید و اگر سوالاتی درباره این اپلیکیشن دارید، در دیدگاه برای ما بنویسید ما با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

بیش از آنچه انتظار دارید!!

برنامه ریزی آموزشی در اپلیکیشن نوگولرن به شکلی است که در بازه زمانی کوتاه هر آنچه زبان آموزان برای پیشبرد اهداف آموزشی خود نیاز داشته باشند در اپلیکیشن نوگولرن در دسترس خواهد بود. در حال حاضر دوره جامع ایلتس در مراحل پایانی خود قرار دارد و به زودی داخل اپلیکیشن در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. دوره آزمونهای ملی EPT و MSRT مراحل پایانی تدوین را سپری کرده و به زودی در دسترس عموم قرار میگیرد. دوره های TOFEL, Accent training, Common mistakes و همچنین دوره NOGO-KIDS (دوره مخصوص کودکان) در حال برنامه ریزی جهت توسعه میباشند.

دانلود اپلیکیشن نوگولرن :

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن
دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن