بهترین فلش کارت زبان انگلیسی + معرفی برنامه فلش کارت زبان

بهترین فلش کارت زبان انگلیسی

برنامه­ ها و اپلیکیشن ­های فلش­ کارت، می­توانند برای هر فردی که تمایل به یادگیری لغات زبان انگلیسی را دارد، بسیار سرگرم کننده باشند. به لطف این برنامه ­ها، می­توان به ­راحتی روی تبلت و گوشی همراه، اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی را نصب کنید و در هر کجا که هستید، به آموزش زبان خود ادامه دهید. شاید وقت آن رسیده است که کارت­ های کاغذی را کنار گذاشته و از ابزارهای دیجیتالی برای این کار استفاده نمایید.

بهترین فلش کارت زبان انگلیسی

فلش­ کارت ­ها، یک ابزار بسیار عالی در آموزش زبان هستند، اما اپلیکیشن فلش کارت، می­تواند بسیار موثرتر عمل کند. از جمله مزیت­ های آن می­توان به قابل حمل ­بودن آن‌ها اشاره کرد. شما می­توانید آن‌ها را در هر کجا و در هر زمان، همراه خود ببرید. ضمن آنکه بسیاری از برنامه ­های آموزشی در لیست بهترین اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی به صورت آفلاین نیز در دسترس هستند.

این برنامه­ ها، یادگیری را به روشی سرگرم­ کننده تبدیل خواهند کرد. بسیاری از برنامه­ های فلش کارت، ویژگی­ هایی مانند تسلط بیشتر را اضافه می­کنند. این ویژگی ­ها، یادگیری کلمات انگلیسی را سرگرم ­کننده ­تر می­کند و شما را تشویق می­نماید، هر بار حتی بهتر عمل کنید.

ضمن آنکه آن‌ها، پیگیری کاملی از تمام کلمات آموخته ­شده شما دارند. هنگامی که کلمه­ ای را آموختید، می­توانید به سادگی آن را فراموش کنید. این در حالی است که اپلیکیشن فلش کارت برای یادگیری لغات، از طریق بررسی کلماتی که قبلاً تسلط یافته­ اید، آن‌ها را به شما یادآوری می­کنند.

بیشتر بدانید : روش های تقویت مهارت رایتینگ

همچنین می‌توانید ببینید چقدر پیشرفت کرده‌اید، بنابراین برای ادامه یادگیری تشویق می‌شوید. آن‌ها به شما اجازه تقلب نمی­دهند. اگر کلمه‌ای را فراموش کنید یا نیاز به یادآوری داشته باشید، برنامه‌ها متوجه می‌شوند که به تمرین بیشتری با آن کلمه نیاز دارید. مثل این است که یک دوست، همراه شما باشد تا مطمئن شود که تقلب نمی­کنید!

برنامه فلش کارت انگلیسی، یک همراه عالی برای هر زبان ­آموز انگلیسی است. اگر روی یادگیری لغات کار می­کنید، بهتر است این برنامه آموزش واژگان را در گوشی خود داشته باشید!

یادگیری زبان با برنامه های فلش کارت انگلیسی

نحوه یادگیری واژگان انگلیسی با فلش کارت

در حالی که فلش کارت ها، یک ابزار یادگیری عالی هستند، قطعا نباید تنها روش یادگیری شما باشند. آن‌ها به تنهایی به شما کمک می­کنند تا یک کلمه را حفظ کنید. اپلیکیشن فلش کارت، باید در ترکیب با سایر روش­ های مطالعه استفاده شوند تا واقعا موثر باشند.

شما همچنین می­توانید به جای مطالعه یک تعریف ساده با هر کارت، از چند ترفند برای ساختن فلش کارت­ های واقعا مفید استفاده کنید. در اینجا چند ایده برای ایجاد فلش کارت عالی وجود دارد.

یک جمله کامل را وارد کنید که از کلمه استفاده می­کند، تا بتوانید نحوه به کارگیری از آن را ببینید. از صدای داخلی که بسیاری از انواع اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی دارند، استفاده کنید تا بتوانید نحوه بیان کلمه را بشنوید.

یک ترفند برای به خاطر سپردن یک کلمه، مانند یک تصویر، یک لحن خاص را اضافه کنید. می­توانید کلمه را به زبان مادری خود ترجمه نکنید. این به شما کمک خواهد کرد تا به زبان انگلیسی فکر نمایید. تمام تعاریف و توضیحات را به زبان انگلیسی بنویسید.

اگر بدنبال شرکت در کلاس آنلاین هستید دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین نوگولرن با بیش از 1000 تمرین تعاملی و پشتیبانی اساتید را به شما پیشنهاد می دهیم

هنگامی که احساس کردید یک کلمه را به لطف اپلیکیشن فلش کارت زبان یاد گرفته­ اید، باید بیرون بروید و با صحبت کردن، خواندن، شنیدن و نوشتن از آن استفاده نمایید. هرچه بیشتر تمرین کنید و حواس خود، مانند دیدن، شنیدن، لمس ­کردن و چشیدن را بیشتر در این مسیر استفاده کنید، بهتر کلمات جدید را با اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی درک کرده و به خاطر خواهید آورد.

8 بهترین اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی برای iOS و Android

در اینجا لیستی از برنامه­ های موفق Flashcards آورده شده است. می توانید از میان آن‌ها، مطابق با نیاز خود و روش آموزشی آن‌ها، بهترین گزینه را انتخاب کنید:

اپلیکیشن فلش کارت زبان Memrise

اپلیکیشن فلش کارت زبان Memrise

این یک اپلیکیشن فلش کارت زبان، برای یادگیری لغات است که برای Android و iOS مناسب می­باشد. به جای فلش کارت­ های سنتی که به شما امکان می­دهد فقط کلمه و تعریف آن را ببینید، این برنامه به افراد اجازه می­دهد تا واژه­ های مترادف را نیز هم زمان در این کارت­ ها مشاهده کنند.

برای این کار، دوره­ ای را با کلماتی که می­ خواهید یاد بگیرید، انتخاب کنید و تعاریف و همچنین بسیاری از تصاویر سرگرم­ کننده، ترفندهای حفظ­ کردن و سایر کمک­ ها را برای یادگیری کلمات مشاهده نمایید. از این طریق در حفظ­ کردن کلمات، مشکلی نخواهید داشت.

Memrise که به عنوان یکی از برنامه ­های لیست بهترین اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی شناخته می­شود، از تنظیماتی شبیه به آزمون استفاده می‌کند و دانش شما را از یک کلمه با سؤال­ کردن در مورد آن آزمایش می­نماید. هنگامی که یک کلمه را به طور کامل یاد گرفتید، فراموش نمیشود.

زیرا Memrise به طور منظم، کلمات قدیمی را یادآوری می­کند؛ فقط برای اطمینان از اینکه آن‌ها را فراموش نکرده­ اید. شما می­توانید در هر زمان کلمات خود را مرور کرده و حتی آن‌ها را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. این امکان را دارید تا کلمات را به‌عنوان «کلمات چالشی» علامت‌گذاری نمایید. کلماتی که به کمک بیشتری در مورد آن‌ها نیاز دارید.

با پرداخت هزینه‌ای اضافی، برنامه فقط در مورد کلمات چالشی، شما را امتحان می‌کند تا به شما کمک نماید آن‌ها را بهتر و سریع‌تر یاد بگیرید. تنها نقطه ضعف برنامه، عدم توانایی در ایجاد لیست کلمات خود است. با این حال، لیست­ های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

اپلیکیشن فلش کارت زبان fluentu

برنامه آموزشی FluentU

FluentU یک برنامه آموزش و اپلیکیشن فلش کارت زبان کامل است. ویژگی­ های فلش کارت این برنامه، آن را به ابزاری قوی برای هر زبان­ آموزی تبدیل کرده است. این برنامه، به شما امکان می­دهد ویدیوهای انگلیسی معتبر فیلم­ ها، موزیک ویدیوهای سرگرم‌کننده، تبلیغات، گفتگوهای الهام ­بخش و موارد دیگر را تماشا کرده و یاد بگیرید.

FluentU به شما امکان می­دهد کلمات را از هر ویدیویی، به عنوان فلش کارت خود اضافه کنید. می‌توانید این کار را با جست‌وجوی عبارت‌های خاص انجام دهید. با این کار، تمام ویدیوهایی را که از این اصطلاح استفاده می‌کنند؛ مشاهده نموده یا با کلیک ­کردن روی کلمه‌ای در حین پخش ویدیو، آن را ثبت کنید.

در این برنامه، فلش کارت‌ها چند رسانه‌ای هستند، به این معنی که توسط انواع مختلف محتوا پشتیبانی می‌شوند که شامل تصاویر، جملات مثال، تلفظ‌ های صوتی و حتی کلیپ‌هایی از ویدیوهای دیگر است، که در آن کلمه ظاهر می‌شود.

در نظر داشته باشید که این فلش کارت­ ها متنی هستند. این بدان معنی است که برنامه فلش کارت انگلیسی، تعریف یک کلمه را همان طور که در ویدیو استفاده می­شود، به شما نشان می­دهد. بنابراین اگر به عنوان مثال جمله در ویدیو «امشب با دوستم قرار دارم» باشد، تعریفی را که می‌بینید «یک ملاقات عاشقانه» است و نه «یک روز خاص از ماه و سال».

شما می­توانید این فلش کارت­ ها را با استفاده از تمرین­ های شخصی سازی شده، مطالعه کنید که با سطح راحتی شما، با هر کلمه سازگار است. از سویی دیگر، آزمون‌ها به شما امکان می‌دهند مهارت‌های نوشتن خود را تمرین کنید و همچنین با صحبت­ کردن با تلفن خود، به سؤالات پاسخ دهید.

اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی vocabulary

اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی Vocabulary.com

این اپلیکیشن فلش کارت، شبیه برنامه فلش کارت­ های انگلیسی سنتی به نظر نمی­رسد، اما تقریباً به همان روش کار می­کند. این برنامه، کل فرهنگ لغت را در دسترس شما قرار می­دهد. وقتی به کلم ه­ای برخورد کردید که می­خواهید یاد بگیرید، فقط آن را به لیست خود اضافه کرده و تمرین نمایید.

همان طور که به سوالات پاسخ می­دهید، جاهای خالی را پر کرده و تعریف صحیح را انتخاب کنید. این اپلیکیشن فلش کارت برای یادگیری لغات، پیشرفت شما را ثبت می­کند و در پایان، آن را برای شما نمایش می­دهد. حتی دستاوردها و یک لیست امتیاز وجود دارد.

این تنظیمات، یادگیری را سرگرم‌کننده می‌کند و شما را به انجام بهتر آن‌ها سوق می‌دهد. همان طور که تمرین می­کنید، می توانید هر زمان که بخواهید به تعریف یک کلمه برگردید. فهرست‌های واژگان زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کرده یا کلمات جدیدی را به فهرست خود در اپلیکیشن فلش کارت زبان اضافه نمایید.

اپلیکیشن فلش کارت زبان quizlet

اپلیکیشن فلش کارت زبان Quizlet

برنامه Quizlet چیزی بیش از فلش کارت دارد. این اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی، دارای حالت “یادگیری” با تلفظ کلمات از زبان مادری، یک تمرین تطبیق واژگان سریع، توانایی به اشتراک ­گذاری کلمات خود با دیگران و بسیاری موارد دیگر است.

شما می­توانید از لیست­ های فلش کارت ساخته شده توسط سایر کاربران انتخاب کنید یا خود، آن‌ها را بسازید. پس از مطالعه لیست کلمات خود و احساس اعتماد به نفس، می­توانید خود را با آزمون­ های قابل تنظیم، آزمایش کنید. طراحی ساده و روان بهترین اپلیکیشن فلش کارت، به معنای عدم حواس­ پرتی شما در حین آزمون است.

فلش کارت واژگان انگلیسی magoosh

فلش کارت واژگان انگلیسی Magoosh

اپلیکیشن مگوش، متناسب با نوع واژگانی که باید یاد بگیرید، بسیاری از برنامه­ های فلش کارت انگلیسی را برای انتخاب ارائه می­دهد. اگر در حال مطالعه برای آزمونی مانند GRE، GMAT  یا آزمون­ های بین­ المللی دیگر هستید، این اپلیکیشن فلش کارت زبان عالی است. این برنامه پاسخ‌های شما را ردیابی می‌کند و به شما کمک می­ نماید روی کلماتی که نیاز به کمک دارید، تمرکز کنید.

اپلیکیشن فلش کارت زبان انگلیسی cream

اپلیکیشن فلش کارت زبان Cram

این برنامه فلش کارت‌ انگلیسی را از وب‌سایت اصلی به شکل تلفن همراه ارائه می­کند که می‌توانید هر کجا که می‌روید با خود همراه داشته باشید. حتی اگر قبلاً از وب‌سایت Cram استفاده نکرده‌اید، می‌توانید کلمات و فهرست‌های زیادی را در خود برنامه پیدا کنید.

مانند سایر برنامه‌های فلش کارت انگلیسی، این برنامه به شما امکان می‌دهد کارت‌های خود را بسازید یا کارت‌های موجود را ویرایش نمایید تا متناسب با نیازهایتان باشد. می­توانید از این برنامه برای مرور کلمات یا کمک به حفظ کلمات جدید استفاده کنید.

برنامه فلش کارت زبان لوکس

برنامه فلش کارت زبان لوکس

این برنامه که در لیست بهترین اپلیکیشن فلش کارت زبان قرار دارد، دقیقاً همان کاری را در آموزش زبان انجام می دهد که شما به آن نیاز دارید. این برنامه توسط گروهی طراحی شده است که هدفی جز ارائه بهترین برنامه فلش کارت نداشته و همواره در حال به ­روز رسانی و بهبود آن است.

این برنامه به شما امکان می­دهد فلش کارت­ های خود را با تم­ های بصری مختلف بسازید. فلش کارت هایی با حداکثر پنج ضلع ایجاد کنید و عکس­ ها و صداها را اضافه نمایید. همچنین، حالت مطالعه چند گزینه مختلف نیز دارد، از جمله گزینه آزمایش املای خود با استفاده از صدا.

اپلیکیشن فلش کارت زبان نوگولرن

بهترین فلش کارت زبان انگلیسی در برنامه نوگولرن

نوگولرن، به­ عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی، برای یادگیری لغات محسوب می شود که توسط توسعه ­دهندگان آن، به صورت ویدئو محور طراحی و عرضه شده است. شما می­توانید به راحتی این برنامه کاربردی را در گوشی همراه خود نصب کرده و از امکانات آن، برای یادگیری کامل واژگان انگلیسی استفاده کنید. در این برنامه، دوره­ های مکالمه و گرامر، به همراه آموزش­ های تخصصی لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ را آموزش خواهید دید.

جمع بندی

شما می­توانید از اپلیکیشن فلش کارت زبان بهره کافی را برده و در صدد یادگیری کامل لغات در مدت زمان مناسب باشید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای شرکت در آزمون­ های بین المللی مانند آیلتس، می­توانید راهنمایی­ های لازم را از اساتید نوگولرن دریافت کرده و دوره آموزشی آن را کامل کنید. استفاده از این روش ­ها، باعث می­شود تا بتوانید سریع­ تر و به صورت تمرین­ های مکرر، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

مهارت‌های زبانی خود را در 30 روز رایگان ارتقا دهید!