آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان

در صفحه آموزش رایگان زبان انگلیسی هر آنچه که زبان آموزان عزیز به آن نیاز داشته باشند بصورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر سمت می توانید از خدمات آموزش زبان انگلیسی از پایه رایگان نوگولرن استفاده نمائید.

student

مکالمه

کلیک کنید
mortarboard

تعیین سطح

کلیک کنید
abc

لغات

کلیک کنید
settings

اپلیکیشن رایگان

کلیک کنید
knowledge

کودکان

کلیک کنید
education

گرامر

کلیک کنید

آموزش زبان انگلیسی رایگان

همواره تلاش کرده ایم تا با ارائه خدمات متنوع به زبان آموزان عزیز سطح کیفی آموزش را ارتقا دهیم و روزی شاهد آن باشیم تا علاقمندان به یادگیری حتی بدون پرداخت هزینه نیز بتوانند از آموزشها استفاده نمایند، لذا بخش بلاگ وبسایت را طراحی و شروع به انتشار مقالات تخصصی در انواع موضوعات مهم زبان انگلیسی که بدست توانمند اساتید مجرب این رشته نوشته شده کردیم، امیدواریم بتوانیم به زعم خویش نقشی هر چند کوچک در این عرصه ایفا کنیم

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

مجموعه آموزش نوگولرن در راستای ارائه خدمات یادگیری زبان انگلیسی رایگان مطالب ارزشمندی برای علاقه مندان به بحث مکالمه که توسط اساتید با تجربه نوشته شده است در  سایت قرار داده است که تعدادی از آنها را در بخش زیر مشاهده می نمائید، برای دسترسی به مطالب بیشتر بر روی آیکون مقالات بیشتر کلیک نمائید.

آموزش زبان به کودکان

در این بخش از آموزش رایگان زبان انگلیسی به دغدغه والدینی که قصد دارند تا کودکانشان زبان بیاموزند پرداخته ایم، نکات مهمی که باعث می شود در این راه به بهترین شکل عمل کرده و نتایج بهتری را کسب نمائید، فراموش نکنید که گروه آموزشی نوگولرن همواره در کنار شما عزیزان خواهد بود، فقط کافیست با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

برگزاری آزمون تعیین سطح آنلاین

برای انجام آزمون تعیین سطح آنلاین به صورت کاملا رایگان، بر روی دکمه مقابل کلیک کنید.

آموزش لغات زبان انگلیسی

چناچه قصد آموزش زبان انگلیسی رایگان را دارید بخش لیسنینگ یکی از مهمترین قسمتهای این راه است، بخشی که بایدها و نبایدها و ساختارها را برای شما مشخص میکند، با توجه به اهمیت این قسمت مقالات مفیدی در این رابطه برای شما تهیه کرده ایم که در این بخش می توانید آنها را مطالعه کنید

آموزش ریدینگ زبان انگلیسی

در این بخش زبان آموزان عزیز می توانید مطالب آموزشی مربوط به بخش ریدینگ را به صورت کاملا رایگان در اختیار داشته و آن را مطالعه نمائید، در هر کجای راه در صورتی که نیاز به مشاوره ما داشتید کافیست با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

یک اپلیکیشن همه کاره که صفر تا صد زبان انگلیسی را میتوانی در آن آموزش ببینی و بابت کتاب و مخارج دیگر هزینه نکنی! پشتیبانی همه جانبه از طرف تیم متخصص

آموزش گرامر زبان انگلیسی

یقینا بخش گرامر از مهمترین ارکان یادگیری زبان خواهد بود، چنانچه میخواهید از خدمات آموزش زبان انگلیسی رایگان نوگولرن در این بخش مهم بهره مند شوید می توانید مقالات  آن را در بخش مربوطه  مطالعه نمائید، اگر نیاز به آموزش بیشتر و تخصصی تر داشتید استفاده از دوره های آموزشی مجموعه را به شما پیشنهاد می دهیم.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی نوگولرن

زبان آموز عزیز اگر بدنبال آن هستید که در کنار یادگیری خود از حضور در کلاسهای آنلاین و اساتید مجموعه نیز بهره مند شوید می توانید در کلاس های آنلاین مجموعه ثبت نام کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Group 312 1
سوالات متداول

سوالاتی که شاید برای شما علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی رایگان بوجود آید:

شما زبان آموز عزیز می توانید از مطالب آموزشی که در بخش بلاگ سایت به صورت رایگان منتشر می شوند استفاده و یادگیری خود را شروع کنید و هر کجا که احساس کردید به آموزش های تخصصی تری نیاز دارید از خدمات تخصصی مجموعه که شامل پکیج ها، دوره ها و کلاس آنلاین می باشد استفاده نمائید.

این موضوع به میزان وقتی که میگذارید، سطح توقع شما و عوامل اینچنینی بستگی دارد! اگر بدنبال آموزش های تخصصی برای اهداف بزرگ هستید یقینا دوره ها و کلاسهای نوگولرن را به شما پیشنهاد می دهیم.

4.4/5 - (15 امتیاز)

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.